Prijava

Dule i Danilovic rade sve ovo smisljeno i igraju u kladionici hendikepe na protivnike kako bi doveli Mekeleba i jos neko pojacanje.

Ja sam igrao hendikepa na Banvit, realno, trenutno smo milina za uzimanje para. Sve kvote protiv nas oko 1,3 - 1.4, hendikepi 5-7 poena ,a pucamo i po 3 puta tolikolololo

sa kim igrate sledecu? Kontam sad morate dobiti

не морамо ми ништа ми смо кк институција

DObicemo sledecu, igramo protiv Metalca

bas me zanima kad smo zadnji put vezali 5 poraza

DObicemo sledecu, igramo protiv Metalca

Posle višemesečnih pregovora potpisao Varda, ili u prevodu - bićete jebani!!!!!!!

EDIT:
http://mondo.rs/a738608/Sport/Kosarka/Vujosevic-Porodjajne-muke.html

Vule utripovao da je Jelena Đoković. hahaha
Ili samo da je bio karan... :)

DULO NEDAJ SE! JEBAĆEMO METALCA!

Zapata vreme ja da kreneš da bacaš mađiju!

Vedran Modrić @vedranmo · 27m 27 minutes ago
To put it all in one tweet.Partizan is interested in Culpepper,Deonte Burton,Joe Jackson and one D-League player whose name i will find out.

Koliko je smorio ovaj tviter sa raznim menadžerima i insajderima jebt.

Meni je i dalje krivo što Simona nismo doveli da podigne pehar na kraju.

Koliko je smorio ovaj tviter sa raznim menadžerima i insajderima jebt.

Vedran Modrić je za sad imao uglavnom tačne informacije, ipak je čovek iz košarke, ali generalno gledano si u pravu.

Ne kapiram šta taj Vedran ima od toga što podeli važnu informaciju koja nekome može pokvariti posao.

Ekskluzivu, pošto mislim da piše za jedan košarkaški sajt, Eurohoops valjda

Pakao Juga
Ne kapiram šta taj Vedran ima od toga što podeli važnu informaciju koja nekome može pokvariti posao.

ne kvari on nikome nista.
A on je covek novinar, njegov je posao da bude obavesten. A sa ovakvim i pravim informacijama podize sebi cenu.
Uglavnom, ti ljudi bar imaju kontakte pa stvarno znaju sta se radi.. Kad bismo mi verovali Danilovicu i Duletu, nikad ne bismo ni videli igraca pre nego sto potpise za nas

Ahahhaa, i ovog papuanca Kaningema dovodili u vezu sa nama, pa ovako u odbrani ne ispada ni Vanja Marinkovic koji je 97 godiste, a ne ova kobila
https://vine.co/v/OhKEQTq9z9H

Opet igramo bez plejoa tekmu, sada protiv Metalca... Jebem li ga.
Mora neko da nam igra, ko zna da udeli asistenciju, ovako samo sve dublje tonemo.

Vujačić potpisao za Laboral, dakle jedan vlažan san manje.