Prijava

Uvek je lepo videti vas ovako vesele tokom ovog dela godine hehehe

Oni su navijači od priprema do juna, posle se vraćaju u aškalijske rupe i smrde.

http://www.dodaj.rs/f/o/XB/1DvDvvFu/cigan.jpg

http://static.mozzartsport.com/img/news/8/5/4/13700230688786.jpg

Ovaj mali je prešao u naš tabor, izabrao je život bez šuge i smrada, ima ih još dosta koji su promenili boje, imaju obraze kao đon ali ko još danas navija za sektu zvanu žlezda?

http://www.hellomagazin.rs/wp-content/uploads/2011/08/jelena-karleusa2.jpg

Pa ove sezone vam i ostaju jedino prozivke.

Pa ove sezone vam i ostaju jedino prozivke.

Kao i poslednjih 13 sezona, mene bi bre bilo sramota da se javljam, ali vi srama nemate, jer ste aškalije. Ne zovete se za džabe kk sledeća sezona, umesto da bodrite svoj tim u EL, vi se bavite Partizanom i Duletom, sigurno nemaš više od 25 godina, što znači da ti je više od pola života prošlo u jadu i čemeru, naročito onom košarkaškom, probaj da se fuzionišeš sa nekim likom, možda ti bolje krene.

Fuzionisao sam ti se s kevom al mi se nije svidelo nesto. Mozda sto nemam srama i askalija sam?

pseto88
Fuzionisao sam ti se s kevom al mi se nije svidelo nesto

sram te bilo. za ovo treba da te banuju askalijo klasicna

fanaticni_hromozom

Mislim da Đenka ima istu platu kao Williams, možda malo manju, baš je dobro plaćen.
Al treba njega čekati, ubijaće on, proradiće, ima sada ko će da daje poene i ono što sam primjetio Đenka igra odličnu odbranu, mnogo je bolji nego prošle sezone

Ti si dečko promašio temu totalno... Mislim, šta nas ovde boli kurac za Đenku lolo

BAN AŠKALIJUUUUU

Tvoj nick govori o tebi, klasično pseto. Sad ćeš ti ban da dobiješ.

janpi i maxi klasični retardi
lol

Aškalije napustite našu temu, širite smrad i šugu.

Ako moderatori imaju iste kriterijume za sve i ako se poštuju pravila pseto će dobiti ban, prvo dolazi na tuđu temu, pa potom vređa porodicu.

capune ti si izuzetan retard, idi smrdi sa somijem glavnim i ostalom bagrom. i onim srednjeskolcem boxorom

maxi, kad god pomisliš, napišeš ili izgovoriš
AŠKALIJA
napušiš se severu

nastavi...

Ko vam dirao pesak?

NAS DULE IMA DIJABETES A IMALI VAS RADONJIC MAJKU VAM JEBEM?!?!?! XAXAXA

Director
maxi, kad god pomisliš, napišeš ili izgovoriš
AŠKALIJA
napušiš se severu

nastavi...

U ala si mi rekao.

prvo dolazi na tuđu temu, pa potom vređa porodicu.

janpi uradio isto nije banovan bio
retardu

janpi uradio isto nije banovan bio
retardu

Pa to je problem moderatora, ja nisam vređao porodicu. Majmune.

Onaj grafit "glupi cigan" je nacrtao ortak na Galenici. Mi se vraćamo sa onog Derbija gde je bilo 36 razlike i na zadnjoj stanici 84. silazimo, kad tamo na maksiju (tada je možda još bio C Market) ovo stoji. Kočili smo se. Kreativno, nema šta.

Mislim grafit, dodao rtak samo loptu pored koša kao i napisao "Glupi cigan", ali opet iskrivili smo se. EFEMEPEOVA JESEN!

boli vas puno efempeova jesen

šaku bensedina jamite

zadnji u grupi evrokupa pa pizda mu materina koja ste bruka za srpsku košarku fuj

Ako nas boli ova vaša jesen, kojim izrazom okarakterisati onda sve ono što ste vi proćiveli?
A da, rekao je jednom Čović "TEROR" lololo