Prijava

Generalno, vama treba plej, i da dovedete nekog umesto matorog Bogdanovića, brate žao mi onog igrača da gledam, realno, i možete i El da igrate. Povuci potegni, al da igrate.

Pa i ne možemo EL da igramo, treba budžet od 4 miliona, a mi te pare nećemo imati.
Mada mi možemo da izborimo EL na terenu, i da onda ispušimo kurac.

Pozdrav, groblje, čestitam na pobedi!

JEBI USTAŠOA

Pa i ne možemo EL da igramo, treba budžet od 4 miliona, a mi te pare nećemo imati.
Mada mi možemo da izborimo EL na terenu, i da onda ispušimo kurac.

Da, zaboravih da vasi igraci igraju samo za Negro bombone. Vreme ce pokazati (u kakvoj ste zabludi).

Nemate pojma koliko navijam da idemo na vas u plej ofu
RECIKLIRAĆEMO LIMENKE

Pa navijas jer bi to znacili da ste izborili mesto za plej of (citaj:cetvrti). Lol

Da da ne bi valjalo da budemo drugi ili treći zna to i dule zato je tako loše i krenuo sezonu hehe

Čak je doveo i vaše đubre od igrača čisto da bi vas slađe jebao na kraju loooooool

Da, zaboravih da vasi igraci igraju samo za Negro bombone. Vreme ce pokazati (u kakvoj ste zabludi).

Ajde leba ti ne izvlači iz konteksta. Nisam rekao da nema para uopšte, ali ih nema 4 miliona evra sigurno. I neće ih biti ni sledećih nekoliko godina.

Jel vam se vratio Pavlovic? Juce je bio dan odluke jel da?

Ozb pitam.

Рекао је Душко на конференцији да га Павловић није звао иако је требало. Али пошто знамо да Душко не користи мобилни телефон, чекамо да прочита поруке на телефонској секретарици.

ЕДИТ: Или што би се рекло, још се враћа...

Prema najnovijim insajderskim informacijama, još se ne zna da li se Pavlović vraća ili ne, rok je u nedelju...

prva nedelje posle Djurdjevdana

Gde je Gazimudo? Samo njegovim informacijama verujem...

Da li je bitno u koju nedelju? :D Neku tamo...

Mislim da je do sada već jasno da su te priče oko pleja i SP teške lagarije. Jednostavno mi kao ozbiljan klub ne postojimo. DV je tu bog i batina, PSD više ni ne dolazi na utakmice. Organi kluba kao da ne postoje. Kad ste zadnji put u vestima pročitali nešto tipa: "održan sastanak UO KK Partizan" ?
Ne vredi ni sto Pavlovića da dođe, kad se svake sezone kreće iznova. Poštenije je po meni odustati od titula na 2-3 godine, ali dovesti finansije u red, privući neke sponzore, i razvijati i zadržavati mlade igrače u Partizanu. To može biti lepa osnova za neke buduće uspehe u Evroligi.

Hvala Bogu, pa je Dule tu Bog i batina. Plej i Saša dolaze, nakon utakmice sa Efempeom.