Prijava

Onda ćete se načekati, ima do KLS još i ha haj...a da, vama je ionako domaćica "jedino validno takmičenje".

Nego, šta je sa Milosavljevićem? Jel se navuko na splavove i kurve, pa neće još da se vraća ili šta?

Hvala Bogu, pa je Dule tu Bog i batina. Plej i Saša dolaze, nakon utakmice sa Efempeom.

Ma daj bre, i plej i SP dolaze na svakih par dana. :D

I da, kad sam već kod sposobnosti uprave, jebena Mega je našla sponzora iz Bugarske (100k jura)

Jebiga, možda postoji problem sa pronalaskom sponzora i možda su loši u tom segmentu, ali ne možeš Ričarde da osporiš superiornost u sportskim rezultatima koje je ova uprava napravila.

Dio kad si počeo da pratiš košarku jese sećaš vaše zadnje titule hehehe

Nemoj tako Dušane, on prati košarku već tri godine, od kad navija za Efempe.

ali ne možeš Ričarde da osporiš superiornost u sportskim rezultatima koje je ova uprava napravila.

Ni načine na koji je to uradela.

Kako sami sebi pišate u usta s tim "od kad pratiš košarku", ako do sad nisam pratio, što bih počeo sad da je pratim? Šta smo to uradili da bi sad neko pratio košarku? Al dobro, terajte jednu priču, i verujteee.

Ni načine na koji je to uradela.

Bože koliko ste bolesni.

Pitanje je ko je bolestan.

Pazi se dio dzoni ima naviku da umesto bana gepekuje pokupio od naše uprave!

Pusti ga Dušane. Iskompleksirani isprdak čuvene škole za negovanje kompleksa "Evropska Zvezda"

Da me banuje može, ne bi mu ni bio prvi put, a da me gepekuje - teško...pa nisam ja Jovičić recimo...lol. A i vi potencirate odma' to gepekovanje, slučajnos'? Ne bih baš rekao.

P.S. Ako recimo uđeš na moj profil, zamisli piše da sam se registrovao pre 2 godine. Ako uzmeš u obzir da na početku nisam ni znao da postoji forum... Al dobro, lepše je izmišljati...a nemam pojma što se koji klinac pravdam još Džoniju. Oličju objektivnosti.

P.S.S. Ne znam ko je iskompleksiran, ako kako već kažeš da pratim košarku možda godinu dana, dve, kako sam mogao za to kratko vreme biti iskompleksiran? Za razliku od tebe koji pratiš košarku od dve godine pre rođenja, i stalno potenciraš neke izlizane floskule u koje ni ti sam ne veruješ. poyy

Sporazumno raskinut ugovor sa Šalićem.

Pa ce da bude frka kad gagic dobije pet licnih 15min pred kraj

Sporazumno raskinut ugovor sa Šalićem.

Ne seri. Pa jest panj, al možda bi uspeli polupokretni panj da napravimo od njega.

Ni načine na koji je to uradela.

Obožavam kada se Partizanovi uspesi pripisuju nekim mutnim radnjama, a kad Zvezda napravi neku ekipu, to je sve čisto, neko bi možda rekao oprano.

Ne seri. Pa jest panj, al možda bi uspeli polupokretni panj da napravimo od njega.

Jebeš ga, ne može se od svakog govneta pita napraviti.

Ćoki. Odličan način da započnete i jubilarnu, hiljaditu stranicu.