Prijava

Evo, gledam danas neke teme i raspravljanje na njima i čudim se koliko su se ljudi zakrvili i na šta su spremni da bi dobili plus. Možda ne lajferišu, možda su postali opsednuti sajtom i rang listom ali poenta je da je ovaj sajt stvoren da bi imali gde da se zabavljamo.

Stoga predlažem da se za nas ktitore uvede opcija 'SPAVAJ AUTORA', preko koje željenom autoru može da se pošalje zahtev za spavanje. Naravno, svo to seksanje bi se radilo preko 3D igrice preko koje bi mogle da se pojedinim autorima ispune razne fantazije, primera radi: sado-mazo, neka životinja ili osoba kao treći partner itd. Da vas čujem!

Protiv. Zakuc'o bi mi komp od zahteva.

Za, al' da čuvamo snimke!

zahtev za spavanje.

Not sure if stupid or just on weekend release from psychiatric institute.

Имам предлог да не смарате више са предлозима.

Not sure if stupid or just on weekend release from psychiatric institute.

Иди кући па се прави паметан са тим реченицама прекопираним са нета.

U redu je Kostiću. A sad se vrati na temu prijavljivanja autora i nastavi da tužakaš.

Joj, šta ti rek'o.

Sve bi bilo na onu foru WoW, sam kreiraš svog lika itd.

Bravo.Šta, nisi u stanju ništa bolje da smisliš? Gde ti je inspiracija sada?

Zašto ja imam osećaj da Kostić svrši svaki put kad vidi novi predlog?

Forevuh alone, level 98.

Možda zato što svrši svaki put kad vidi novi predlog?

Alo, Barni, je l' te zvao neko? Idem li ja po tvojim temama i jedem govna izrazima koje sam prekopirao od nekuda ili čuo u nekom sitkomu a ne znam ni šta znače ali zvuče tako jebeno kul? Ili jednostavno nemaš muda da me oteraš u pičku materinu kao čovek?

Kad god neko predloži bilo šta, jedan mali anđelčić u Kostiću dobije krila...

Možda zato što svrši svaki put kad vidi novi predlog?

Možda.

Ja spavam!

И ја такође, и то свуда, малопре сам спавао на часу...

Jesam glup, bilo bi suviše apstraktno da posle teranja dotičnog mene u tri lepe otrčiš na svoju temu, prijaviš se da si bio nevaljao i nateraš Črču da te izbičuje dobro, pošto videh skoro neki bič na njenom avataru...

И ја такође, и то свуда, малопре сам спавао на часу...

Spavao si kurcem u pičku?