Prijava

Да није јер се овај истриповао да је Ричард крив за смрт неког краља, тако нешто?

Ne.

Јер му је овај отворено јебо мајку швапску?

U neku ruku. Moraš biti malkice samo precizniji.

Jebo mu macehu?

Знам да га је некако увредио, па га овај саватао док је овај био раздвојен од војске

Leopold VI se uvredio zbog komande nad krstaškom vojskom, koliko se sećam, a onda je napustio Svetu Zemlju, posle njega je i Filip Avgust to uradio, pa se Ričard sam mlatio sa Saladinom, da bi izvukao mir.

Što ste ubili kviz, dušmani...

Jebo mu macehu?

Veća kvota bi bila na očuha.

Ja sam ošo u selo na slavu, pa ostao i za svinjokolj, mogli ste i da terate dalje kad vidite da niko ne potvrđuje da l je tačno il nije.

PRO-PO i vercingetorix1994 oba su tačni odgovori, vencigentoriksov je malo potpuniji ali je PRO-PO bio prvi pa ajde ko prvi vidi nek postavlja.

Пази питање:
Ко је био Псеудо Цезарије и што је он значајан за историју Јужних Словена?

онај што те јебо

много си ми духовит

Лажни цар Шћепан Мали

Da nije to onaj baja iz Justinijanovog vremena, koji je ličio na nekog vizantijskog vojskovođu koji je poginuo, pa su ga Sloveni dovukli na granicu sa Vizantijom da bi pljačkali?

Batica sto je posl'o Cirila i Metodija

Он је ваљда описивао дунавске Словене и причао да живе у демократији?

Знаш још нешто Цоле? Tи си најближи

Мада и може тај да се прихвати као тачан

Дунавски су ваљда дивљи, у односу на неке друге или обрнуто, нисам сигуран...

Ко је последњи владар Акада?

Piso čovek valjda da Sloveni ubijaju svoje vođe, da jedu lisičije meso, odsečene ženske dojke jer veruju da su pune mleka i da se dozivaju kao vukovi. Valjda je to i prvi izvor koji eksplicitno pominje slovene V vek, sorry Deretiću.
Penio je naš profesor o toj ''Vizantiskoj propagandi'' podosta pa sam zapamtio detalje a i živopisni su jbg.
Lisičije meso, de se seti.

Lisičije meso je odvratno. Verovatno zbog toga. Ovo za žene jer to su radili Sarmati, da bi im žene imale bolje baratenje oružjem. A Germani su zaista ubijali svoje vođe koje bi preterali sa samovoljom.