Prijava

тачно цоле, имаш част

ћоми оћеш да дођеш на журку спортског удружења у среду? видим сераџ аксептово инвајт па реко оћете сви.

јел ти у бг студираш цоле?

Nije istorijsko pitanje, al možda znate vi sa filozofskog. Bio sam neki mesec dole u sali i gledao fudbal. U jednom timu je igrao neki mršavi specijalac u dresu fakulteta. Svi su se drali TI SI PRVI GOLMAN MILANEEE, a on sav naložen primio 7 golova kroz noge. Ko je taj lord?

Ко је у другој половини 7. века у Атини покушао да уведе тираниду заузевши акропољ?

Jao, stao mi mozak. Nje Drakon, nego onaj drugi...

Pizistrat, je*ali mu majku...

e mister, nisi u pravu, reko sam jeste PROPOU al si se ti ubacio u isto vreme

Aha, ok nema problema.

Pizistrat je u 6pne, Cole napisao samo 7v

Није Пизистрат, он је у 6. веку, и он ју је успоставио, овај није.

E ne znam. Atinska istorija mi pre Drakona jako slabo ide. Znam samo za Tezeja i Kodra, od toga je ovaj prvi legenda i to je to.

Е па да није било њега, вероватно не би било ни целе те приче са Драконтом. И тај догађај са тим ликом је први прави историјски догађај у историји Атине, о томе су писали Херодот, Тукидид, Аристотел, Плутарх...

Je l to onaj sto je posle Olimpijade nesto utripovao?

ћоми оћеш да дођеш на журку спортског удружења у среду? видим сераџ аксептово инвајт па реко оћете сви.

Ne verujem, nemam ja šta tu da tražim, lolo.

Јесте, Сијалице, терај даље.

ajde sijalice jebote

ћоми не зајебавај, прослава 10 година, дођите сви, сви су позвани, биће 400 људи.

Šta je, na inicijativu Cezara 45. godine p.n.e. izradio aleksandrijski astronom Sozigen?