Prijava

''Viaših predaka''? A šta su tvoji bili neko plemstvo, tako neki kurac, pa samo meso, nema kaša ko kmetovi?

Становници млетачких острва су углавном трошили жито.

Ко ће да поставља следеће питање?

Становници млетачких острва су углавном трошили жито.

Onda šukar, ja reko možda si blagorodan božemeprosti pa malo da pišneš po sirotinji.

eeo ja ču.

kada(ne mora tačna godina) je podignut budistički hram u beogradu, jedan od prvih u evropi i ko ga je podigao?

Podignut je negde oko 20-ih, ali ne sećam se ko tačno ga je podigao.

EDIT: Znam da ga je srušio moj imenjak dekretom o zaštiti srpskog ujedinjenja i identiteta.

tačno taj period je u pitanju, al ajde da vidim jel zna neko, ako se niko ne javi cepaj ti kasnije malo

То су подигли протерани Монголи из СССР-а кад су бежећи од комуниста (пошто су били жестоки према будистима) стигли у СХС и Београд.

jeste, zapadnomongolski narod, kalmici. posle oslobođenja beograda pobegli su opet od komunjara.
to nam profesor ispričao kao anegdotu, čak je pomenuo nekog mongoloida koji je igrao u reprezentaciji lel.
komunisti srušili hram i podigli stambenu zgradu, jebem im se sa majkama.
cepaj cole

Kuratore, jesi li ti iz Zemunske? To je profa iz zemunske snimio dokumentarac. Mislim da su napravili 1931. godine.

За време битке код Термопила, водила се између Персијанаца и Хелена једна поморска битка, где?

Да, само мораш рећи ђе, Београд није, жао ми је Алек.

Kanal Morava-Vardar-Solun?

I onda su došli žuti ljudi i popili su svu vodu.

verci jesam iz zemunske, ali to sam čuo tek nedavno na faksu (filozofskom,etnologija), ispričao debeli voja sa pravnog.
koje je to iz zemunske pričao majke ti, sigurno neki boško ili sreten :)

EDIT: aa snimio dokumentarac, ko drugi onda nego bosko lolo. pogledacu bas. ako si 94 onda smo ista generacija, ko si ti??? :D

Па код Еубеје, али има име та битка код тачног места.

De, bitka kod Artemizija.Ceo dan se zajebavam, gledam dal će neko drugi da pogodi.

EDIT: Pogodio-ne pogodio, nek neko drugi postavlja pitanja.

"Не дај боже да _____ (чији) краљ побегне из боја", рекао је ____ (чији) краљ пре него што је кренуо у соптствену погибију.
Обе црте имају исто решење.