Prijava

http://ac-see.org/programs/hs-citiesdates.htm

Razmena učenika u organizaciji Američkog Stejt Departmenta i Američkog saveta za međunarodno obrazovanje.

Da li ste učestvovali u razmeni?
Da li ste bar pokušali da odete na testove ili slično?

Nakon oovoga što sam pročitao i nečega što sam čuo zvuči kao extra prilika da se ode u Ameriku u one nihove škole i uči po njihovom programu, ali i da se jebava po americi itd, itd.

Dakle, ako imate savete ili nešto slično slobodno kažite, ja imam veliku želju da se prijavim i jebem se u dupe što sam 2. godina!

Bolje se prvo konsultuj sa roditeljima. Ako oni ne dozvole, džaba ti sve. :) A još uvek mogu da ti određuju, jer si maloletan. A i kad si punoletan, dokle god živiš pod njihovim krovom, lolo. :D

lolo :D
Pa naravno da cu da pricam sa njima. I ubedicu ih valjda nekako.
Samo ce krene kukanija, kako cu da se prilagodim? Gde cu da budem? Sa kim? Itd itd...

Da odeš i ženu ostaviš? Iju!
Zezam se, idi, dobra prilika, nema šta...

Da odeš i ženu ostaviš? Iju!
Zezam se, idi, dobra prilika, nema šta...

Zeno skajp postojI!

Rado bih da idem :) treba proci sve to :)

E, kada ti Vladimir Putin kaže da odeš u Ameriku, to znači da stvarno treba da odeš. :D

Naravno da cu d idem :D ako Bog da :D

samo gledaj da ne odeš u Jutu (Utah) tamo je zabranjeno cirkanje... Mormoni ftw!

samo gledaj da ne odeš u Jutu (Utah) tamo je zabranjeno cirkanje... Mormoni ftw!

Pa i ne cirkam mnogo :P
A kazu da se ide u neke rualne sredine, manje gradice

brate, sve samo ne juta i one severne države tipa vajoming... Ono, dakota, karolina, virdžinija, ohajo, nju džerzi itd...

Da mogu da biram lepo bi bilo :)

nemoj ni one njujorke vašingtone, nisu vehabije završile. još će to da se ruši! idi u majami! video sam tamo ima mnogo dobri ženske koje ceo dan voze rolere!

Ih za majami bi i pusio kurac! :)
ovo je zvucalo pederski?

Jok! :)
Bli su moj drugar u Mejnu i drugarica u nekom gradiću u Teksasu. Oboje su rekli da su im host roditelji bili teška govna.

Pa pazi, ako Bog da da odem i upadnem u neku porodicu gde mi nije lepo. Samo javim nekom nadzorniku tamo i tražim drugu porodicu, objasnim zašto mi ne odgovara i ako prosude da su stvarno govna premeste me.

I da, ako odem kako cu moci da ne drkam godinu dana!
Cudno je malo, a i nije u redu da bacam majmuna u tudjoj kuci i tudjem veceju.
Osim ako nesto ne bacim na palamara, ako me razumes.

Pa jebaćeš nešto majku mu?! Nisu oni puritanci!
Ovaj moj drugar nije ništa jebo, ali je on težak tutumiš!

Cek prvo da odem pa cemo onda ostalo :D

A sad bih jebao sam sebe sto nisam se prijavio prosle godine!
Ovako imam samo ovu godinu za pokusaj, ako ne uspem nek se nosim u kurac.

A i šta ćeš koji kurac tamo? Navući će te na American dream, dvadeset kg viška i odvratan naglasak! Idi ti lepo na http://www.mis.org.rs/vss/pages/sr/naslovna.php nađi neki do jaja kamp i boli te patka.

A i trebam malo da se ugojim :) kost i koza sam :) A nema sta da me navuku, ja imam svoj stav i ne menjam ga :)

Cek ovo isto mozes besplatno da odes u neku picku materinu?