Prijava

Јако дуго, па и до дана данашњег у сенци живи религија - Кромизам. Кром је, као што знамо, Бог коме су се Симеријанци клањали, али се и клели њиме, а међу њима и Конан Варварин.
Ако је био добар Конану, зашто не би био и нама?

Sekta, kao uostalom i sve ostale religije.

Њива се окопава вани. А то што се понашаш ко јеховин сведок и покушаваш да ме индоктринишеш нећу ни да причам.
Ако ће ти се тема отворити исписавши 4 реда и нешто тиме желети постићи на индоктринационом нивоу мислим да си се зајебо и ето нисам спаво па не знам ни шта сам написо али је засигурно и зацело и загорело да ти је тема равна петогодишњој беби која покушава да једе лизалицу у здели са спанаћем.

Иначе користим фирефоџ и срећан сам.

ne ja zaista mislim da je doter doterao priličnu količinu validnih dokaza, objasnio je stanje i nepovoljnost situacije koja je trenutno neizbežna za nas. Naši ljudi sami ne mogu izneti tu borbu. Bezbednost naših korisnika je pretežno ugrožena iznutra, socijalno, ekonomski, politički itd. Pored toga da se slažem s njim, ja se u potpunosti slažem s njim. Pogotovo sa delom u kojem derište obeduje slatkiš u varivu od zeleniša.

Moj bog živeti na nebu, Krom biti ispod njega.

Najstarija religija je pravoslavlje. Postoje validni dokazi u jednoj knjizi da je svetosavsko pravoslavlje nastalo na ovim područjima oko 3000. godine p.n.e. To se smatra začetkom civilizacije ali haško-vatikanske KUVVE na čelu sa Natašom Kandić su pvekvojili istoviju Svba.

a sumerski bogovi i to? 5000 g.p.n.e ftw?

I sumerski bogovi su se bućkali u mudima dok su se prvi ljudi u Africi klanjali svom Ras Tafariju... koji tada doduše nije bio zvanično božanstvo već ga je hiljadama godina kasnije deizovao i popularizovao Bob Marli. Vidiš ti kako se to sve okreće...

i ja mislim da je hrom bolji od lisice.

Нисте ви још спознали Крома. Нека он буде милостив према вама неверницима. Једнога дана ћете се кајати што ме нисте одмах послушали и поклонили Му се.