Prijava

Evo ovako, ne znam ima li ko sličnih iskustava ali meni je malo dopizdilo.
Prvo mi Čanak i LSV pošalju čestitku za rođendan, baksuzi jedni.
Pa mi onda pošalju neku obavest da SMO uspeli da ukinemo porez na traktore? sve onako moj broj lične karte, adresa, lično.
Vrhunac je bio danas kad je na ovu adresu na ime lika koji je moj prijatelj a koji je ovde samo prijavljen zbog adrese, stigao poziv od HDZ-a da se na sledećem popisu slobodno i konačno izjasni kao Hrvat. Lik je Srbin ali su garant zajeb napravili zbog prezimena jer ih ima i tamte i vamte.
Dakle otkud svim tim ljudima pravo da prtljaju po neznamkakvim matičnim podacima i da zajebavaju narod.
Glupo i da napominjem da niti sam član kakve stranke niti taj moj prijatelj.
Dokonost ljudi ili zloupotreba podataka?

То су и мојој сестри слали Чанкови људи. Пичка им материна, злоуботребљавају податке они с факса.

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

nemO ja ne idem na faks od 1995.godine a ni gore pomenuti čovek :)
Ako je iz biračkog spiska ili slično, jasno mi je da je pročitao ali otkud mu pravo na taj način narušava privatnost? Mislim dolazi i na mađarskom jer na adresi ima i Mađara ali ne'am pojma šta piše, normalno, pa me to nije ni interesovalo, nisam se unosila.
Ali ovo da se lik poziva da se izjasni kao taj i taj kraj nas toliko ostalih ovde...
Što meni npr. nisu to poslali? To selo i dumalo ko je ko, ne kontam.

neko se docepao birackog spiska....no i ja sam imao pristupa bas vecoj kolicini podataka tog tipa ... nije bilo svrhe koristiti

nemam pojma, ali ja sam prije dva dana dobila mejl od izvjesnog malkolma da mi je dogovorio intervju u vezi sa mojim "internshipom" u Ostinu, u Ameriki.
prvo sam milsila da je neki spem, ali ne: sve uredno, linkovi do kompanije, "zemaljska adresa" i telefoni, logo, ovo-ono, i lik se javlja nakon što smo se upoznali na sajmu karijera, gdje sam mu pokazala svoj rezime a on mi ponudio pomoć pri dogovaranju tog intervjua.

e pošto ja jesam slala nekad neke svoje si-vijeve nekim ljudima i institucijama, pa sam mislla da sam zaboravila o čemu se radi, ili da su oni pogrešno ukapirali, zato sam ga i pitala: otkud tebi, frajeru, moja adresa?

dok sam ja njemu objasnila da ja nikako nisam softverski inžinjer, ona jadna djevojka s kojom je zaista i pričao, grizla je i nokte i prste i šake, očekujući da joj se on javi.

mislim, pogriješio čovjek jedno slovo u imenu, tj. u mejl adresi i vid' belaja :))

opušti se. :))

mislim, pogriješio čovjek jedno slovo u imenu, tj. u mejl adresi i vid' belaja :))

Ovde nema greške. Čak su uspeli tačno da napišu i prezime koje je inače retko.
Kako može da pogreši kad mi je poslao rođendandsku čestitku na sam rođendan?!

I da, ne znam da li si skontala, nije mejl, ženo, koverta, adresa, to je i poštarinu platilo.

Ма ја кажем за сестру моју. Она с Чанком нема ниш', нисмо из Војводине, а једина институција одакле су јој могли узети број је факултет.
Пичка им материна у сваком случају. :))

I da, ne znam da li si skontala, nije mejl, ženo, koverta, adresa, to je i poštarinu platilo.

ma skontala sam, i znam da nema nik'e veze s ovim, al eto, da podijelim i ja nešto sa vukajlijašima. :)

Ne znam, dođe mi da ja negde iskopam njegov JMBG i sve ostalo i napišem mu pismo da je možda olizao antraks pa nek' se obrati lekaru.

ZA SVE JE KRIV FEJSBUK!!!

Mene je tako neko svOjevremeno uclanio u DSS... Kod Kostunija breeeeeeee! Sta sve nisam uradila i koje telefone okrenula i na koja vrata pokucala, i dan danas nemam pojma ko je to uradio... A da, i meni su slali cestitke za rodjendan, tako sam i izvalila da sam drug clan.

tajna sine, vojna tajna!

Meni do sad stižu samo mejlovi od neke eKapije :P

Kad je bila peticija u Subotici da se ne ruši pozorište, ja potpisao, tad sam bio prva ili druga godina faksa. Naravno, kao i na svakoj peticiji, ostaviš broj lične karte.
E od tad mi neko vreme redovno na kućnu adresu, u Zrenjaninu, stizali neki pamfleti, prospekti, jebem li ga šta su. Prestali da stižu negde zimus.
Nikad više ne potpisujem peticije.

He hehe Rinsvinde mene su zaustavili na ulici da me pitaju šta mislim o rušenju pozorišta.
Nisu pustili u program moje izlaganje povodom tog slučaja :)))
Znaš da puštaju samo one likove koji su se izjasnili ZA u trenutnoj anketi, zavisi od potrebe.

Banini hajde da se menjamo, ja tebi Čanka ti meni Koštunicu. Kako ubodu mamu im jebem, k'o prstom u vnugo.

Znaš da puštaju samo one likove koji su se izjasnili ZA u trenutnoj anketi, zavisi od potrebe.

Jel stvarno ima bilo ko da se izjasnio ZA, a da nije neki kurac u opštini?

Jebeš ga Rinsvinde, pa znaš gde si došao studirati. Ovde i ono razvučeno PA NEEEE ZNAAAAM TI JA DIIITE MOJE pretvore u ZA.
Ubiše grad jebem im mater.

Zovu me redovno ovi iz LDP-a i SNS i dobiju uvek jednosmernu kartu za tri lepe pizde materine.

То су и мојој сестри слали Чанкови људи. Пичка им материна, злоуботребљавају податке они с факса.

Zato ja nisam upisao faks. Studenti su pičke. Je l' tako, tajo? Tako je, sine.