Prijava

Ovo nije nikakva provokacija ili nesto slicno,vec zdrav razum.Smatra se da Kosovu ima oko 2miliona albanaca,koji bi da je Kosovo i dalje nase imali pravo glasa,birali bi poslanike i imali znacajan broj poslanika u skupstini.Da nekim cudom nasa vlast opet "proradi" na u toj pokrajini,sta bi nasa drzava mogla da radi sa tim ljudima,kada uzmemo u obzir da ih ne mozemo pobiti,iseliti,niti pretvoriti u srbe,niti srbe ponovo naseliti na te prostore,posto oni koji su otisli nemaju ni najmanju zelju da se vrate?

Покењао бих им се у душнике, свима по азбучном реду.

ЛОЖИЛИ ВАТРУ!

Jebalo vas Kosovo više, ispemovali ste ceo forum. Muka mi je više od ove zemlje, Kosova, patlidžana i svega ostaloga.

Будући да их знам доста, отишао бих до Пећи па са ортаком тамо правио журку. Па да покушам да "приволим" неке.

Slično pitanje se postavljalo i u Hrvatskoj 41', samo što su u pitanju bili Srbi... Dokaz da možeš sve kada ti papa čuva leđa.

Шта су Хрвати урадили са Србима? Не кажем да треба, нити ми се сада прича о томе, него ето... Ништа није немогуће, ништа није коначно.

ЕДИТ

Jebalo vas Kosovo više, ispemovali ste ceo forum. Muka mi je više od ove zemlje, Kosova, patlidžana i svega ostaloga.

И то, лололол, нисмо ми сајт за овакве приче у оволикој количини.

кој спем. бот те видео. доста више.

U Majdanpek na kuluk, da ne vide svetlost dana do penzije.

Ništa brate, šta raditi, kao i sve druge manjine u ostalim državama. Kao i Mađarima, i Slovacima i Rusinima. Idu ljudi u školu, PLAĆAJU POREZ kao i ja a ne kao do 1999.-nikad i nikome, sve kao i ja.

imaš ga pravo... veći problem je što ima samo jedna PEĆ...

Ja bi da mi ovo zaključamo.

Muka mi je više od ove zemlje, Kosova, patlidžana i svega ostaloga.

O! Šta se to čuje? Bože svemogući, upravo mi se upalio hipster- alarm. Sad će da dođe Paskaljević da snimi film o tome koliko si ti sjeban u ovoj jadnoj zemlji, igraće te Kičić ili Glogovac i svaka treća reč će biti 'u pičku materinu'.

O! Šta se to čuje? Bože svemogući, upravo mi se upalio hipster- alarm. Sad će da dođe Paskaljević da snimi film o tome koliko si ti sjeban u ovoj jadnoj zemlji, igraće te Kičić ili Glogovac i svaka treća reč će biti 'u pičku materinu'.

Isključi hipster-alarm jer ova zemlja je stvarno sranje.

Muka mi je više od ove zemlje, Kosova, patlidžana i svega ostaloga.

http://www.youtube.com/watch?v=HefKCbBn4Z0
Ne Kičić nego Prekul Sergej Trifunović da igra rolu.

Prekul Sergej Trifunović da igra rolu.

Aurora, on se sigurno krije iza ovog profila, čak i nadimak odgovara.

Napravio bih "oluju".
4 tačnije.

Aurora, on se sigurno krije iza ovog profila, čak i nadimak odgovara.

Sti beše Džankijev dupli?

Мене занима, да ли би мењали Косово за Републику Српску? Баш ме занима шта мисле људи о тој идеји...

ЕДИТ Није да ја то пропагирам, само ме занима шта људи мисле, јер немам представу.