Prijava

ПОСТАВИО ПАЊККОВИЋА ЗА ПРЕЦЕДНИКА

Побио би говна. Оставио бих жене. Децу не, јер ће после онда да постану убице.

УЗО БИХ МЕГАМАСС БРЕНЕР И ПАЛИО ИХ УЗ ОВО

http://www.youtube.com/watch?v=7AlEvy0fJto

Мене занима, да ли би мењали Косово за Републику Српску? Баш ме занима шта мисле људи о тој идеји...

A šta ti misliš što su oni prvo rekli CELOVITA BOSNA I NEZAVISNO KOSOVO. Ono- Znamo šta kontate, Srbi, izbijte to sebi iz glave. Niko ti nikad neće dati Republiku Srpsku jer su Srbi u Bosni ostavljeni da kevću i paze na Bošnjake da slučajno ne zatalasaju previše u radikalni islam.
Ono- ja bih sutra, što da ne? A i bolje bi bilo muslimanima, spojili bi se sa Sandžakom o jednom trošku. No kako rekoh- od tog nema ništa jer je politika- cepkaj samo cepkaj.
Pa što ne priznaše npr. Krajinu kao državu kad su za prava građana i slobode?

ЈА БИХ СЕ МНОГО НАСЕКИРАЛА ОКО ЊИХ

УНЕО КАЉАВУ ПЕЋ У СТАН!!

Мене занима, да ли би мењали Косово за Републику Српску?

Јбт сад, нису ти то кликери.

Проћера бих их ка кад те проћера оно уље за чишћење, све назад у Албанију, и мрш тамо остани.
И проћера бих $еверњаке из Подгорице, пичка им материна мртва, нисам неки нациста, али су они стока, заузимају и исти су као ови Албанци са Косова, мрш бре у своју државу па се тамо коти и шири и чини што ти је воља

mylyca
ЈА БИХ СЕ МНОГО НАСЕКИРАЛА ОКО ЊИХ

ОУМАЈГАД И ЈА ИСТО! :ВРИШТИ:

Јбт сад, нису ти то кликери.

Ejh. Mnogo smo mi veliki i mnogo smo važni, pa je kao takav vid razmene nemoguć. Ma jes.

Јбт сад, нису ти то кликери.

Лололо, па знам да нисууу!! ...Мислио сам да се тапкамо!
Ма знам да је немогуће, само ме занима, која је територија људима важнија и дража. Јбг, Косово има неку своју важност и тежину, али Српска као нема?

Мене занима, да ли би мењали Косово за Републику Српску?

Што се тиче Српске Земље, ја бих радије мењао Халкидики за силом отету обалу Беринговог мора. Јебени Аљашчани!

Ja bi ih popakovao u tegle i izvozio kao džem od šipka.

, нисам неки нациста

Ma jok.

Јбг, Косово има неку своју важност и тежину, али Српска као нема?

Ako misliš na težinu krivice, Srpska svakako ima težinu, ali ako već idemo na krivicu, ni kosovari nisu naskroz čisti.

Сморили сте с Косовом за медаљу.