Prijava

Sutra nam stiže novi Fuckbook, koji se pretvara u Timeline, gde možeš da dodaješ sve svoje informacije od pre koje si radio tokom života, bla, bla, truć. Možeš da se vratiš na neki stari datum i staviš da si tad nabavio ljubimca, kupio kuću, bilo šta. Isto i kad si se oženio, razveo, postao udovac, razboleo se od nečega ili ozdravio, sve po datumima. Ukratko, anonimnosti dolazi kraj.
Prema tome, ako neki vaš prijatelj gleda erotski film na stranici povezanoj sa Fejsbukom, iako on verovatno ne želi da to bilo ko zna - vi ćete to znati. Ako neka vaša prijateljica čita tekst o mršavljenju ili ugrađivanju silikonskih grudi i ne želi da se to zna - vi ćete to znati.
Pazite koje aplikacije koristite.

Ukratko, da li planirate da ugasite posle ovakvih informacija Šitbuk? Ja rezmišljam da posle 3 godine korišćenja konačno ugasim ovo gomno. A vi?

Evo i članka o novom fejsu.

http://www.blic.rs/IT/280036/Sutra-stize-novi-Fejsbuk-koji-otkriva-i-ono-sto-ne-biste-zeleli

A evo i ekskluzivni snimak kako će sve izgledati.

http://www.youtube.com/watch?v=QhZz0QIV50Y

Ajde da malo pljujemo fejs. Dakle, ko planira da ga gasi?

Ја бих да имам фејсбук престао да га користим.

Mrzi me čitat članak. Pa čemu onda privacy? Nije valjda džabe..

Мислим да је фејзбук до јаја корисиник и да баш не мора свима да нам се хвали шта ради. Зато се нисам регистрово на њему. Волим њега али је исувише млад за мене и има пенис.

не мож се то гаси тек тако. остаје то и ни тада када је наводно угашен им ич неверуем да је безбедно. маму им јебем крваву ја.

cek cek, gledam njavu i to izadje na fejs? lolo kolko ce ljudi da se ispaljuje tako. kul.

Јеботе, ово је стварно постало имбецилно. Који болесник добија овакве идеје брате? Масони јебени! Иш!

cek cek, gledam njavu i to izadje na fejs? lolo kolko ce ljudi da se ispaljuje tako. kul.

То је заправо и једина добра ствар у вези с новим фејсом.

уствари не би ме чудило да и овако гледају шта радиш и имају увид у све, а сад као и да се међусобно гледамо.

и онда помислиш да си добровољно дао све информације и пристао на то.
пу! дабогдапоцркали сви ти ватикасно масонско јеврејски амерски фегети мајку вам јебем!!

polako počinjem da se plašim...

Глупо је да било ко са фејзбук налогом прича о некаквој приватности. Ако ти је превише стало до приватности, нећеш имати сигурно налог на ФБ. Свима је јасно да се кроз ову мрежу прикупља и складишти енормна количина информација о корисницима. Сигурно да је један од основних циљева ефикасно рекламирање (на основу информација о нечијим животним навикама), и уступање информација трећим лицима за велике новце.

Једноставно, коме је из неког разлога стало да се о њему зна мање (приватност), онда је сасвим логично да неће отварати налог на интернету и остављати разне информације.

И ово ће бити "сваког чуда за три дана доста", а само ће омогућити ФБ екипи још ефикасније и опширније прикупљање података о корисницима.

Zaboleše me kurci, ja sam na gugl plusu!
gplus.to/pavle

Колико само информација оставе људи преко ФБ чета.... хехе, све то иде кроз ФБ сервере...

нек се мења, кога боле курац ако ћу и даље да јебем, што да не?

Prema tome, ako neki vaš prijatelj gleda erotski film na stranici povezanoj sa Fejsbukom, iako on verovatno ne želi da to bilo ko zna - vi ćete to znati.

Екстра, знаћу ко какву порњаву гледа, размењиваћемо укусе, жанрове, дискутовати на ту тему, сазнати шта има ново на том пољу, а можда и појебати нешто, што да не! Корисна стварчица.

Fejzbuk je jedna od najkorisnijih naprava svih vremena. Sve zavisi kako ga koristiš.

Fejzbuk je jedna od najkorisnijih naprava svih vremena. Sve zavisi kako ga koristiš.

Potpuno se slažem.
A i nove opcije su jako korisne. Konačno mogu da pratim period rasta mojih sadnica sekvoje.

Ček sad ako sam na fejsu i na nekom drugom sajtu istovremeno taj drugi sajt ima da mi se poljavljuje na fejsu?

Konačno mogu da pratim period rasta
mojih sadnica sekvoje.

one što ti blek hole govori da grliš? :D

Ovo je do jaja. U sledećoj verziji će verovatno biti promovisan MZ-TriplZex čip preko kojeg ćemo pritiskom na levi nokat palca moći da ulazimo na fejs i pričamo sa najmilijam dok seremo na wc šolji. Što da ne! Illuminati FTW!!