Prijava

да ли је сваки жидов рођењем предодређен да постане неки битан фактор у србији? да ли је то дело жидова из сенке, или је само пука случајност?

не желим овде да правим неку листу па да ме непознати људи оптуже да сам нацист, или слично, недо бог ником. само желим да ЗАЈЕДНО прочешљамо ову занимљиву тему.

нпр. ивана жидов је позната само због родитеља, али опет, ниједан скуп не може да прође без ње.

мира адања пољак је обишла цео свет, имала велике звезде у емисијама, али је била и остала катастрофална водитељка. очајан избор питања, смушена фаца, а није нешто ни лепа. зато ме занима ко је то њој финансирао све те излете и зашто није смењена у року од 20 година кад већ нема појма да ради то што ради?

ева рас. на страну таленат, али кад је већ била зрела за сахрану, зашто су наставили да је гурају у све могуће емисије?

и тако даље..

да ли је жидовски лоби толико јак у србији? и колико је стварно њихов утицај на наш живот?

Ово је антисемитизам...
Закључајте ово.

Жидовски лоби је прејак сретене. Уз тебе сам до краја, требамо их све сретенизовати.

Мурињо, нећемо да ћутимо о јеврејском лобију!!
Погледајте молим вас овај жидовки сајт
http://www.popusti.rs

ШТа мислите о томе??

Ако је Борис Тадић Јуда, а Јуда Жидов, ТИМ ЧИНОМ је Борис Тадић Жидов и продао је Косово зарад враћања Жидова у Израел.

слажем се са сретеном.

фцк

SAMO JEDNA REČ - AUŠVIC

Ово је антисемитизам...

Ово је антисретенизам...

Covek govori istinu, zidovima (namerno malim slovom) mora da se stane na put.
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/00681/adolf-hitler-joke-4_681576c.jpg

Ja mislim da ovde Adolf ne prica o jevrejima vec kaze da je vece pre toga izdrkao na Bar Rafaeli...pet puta

Тито је јебао Еву Браун. Пет пута.

Jogurt je drndao Radu. Pet puta.

нпр. ивана жидов је позната само због родитеља, али опет, ниједан скуп не може да прође без ње.

Управо у руци држим карту за манифестацију "Невесињска пушка" - 136 година од почетка пада турског царства. Гост - Ивана Жигон.

Naj su gori oni židovi sa Kosova i Metohije. Katastrofa.

Meni je najgori onaj zidov Omer Asik jer nije hteo da sutira bacanja. Prokleti izraelac

Ja čuo da se židovi razmnožavaju ko sunđeri, iskoči im pupoljak i iznikne novi židov. Al to se isključivo obavlja u Jerusalimu pa zato židovi izumiru jer ih jebeno svuda ima se u jebenom Jerusalimu.

Ja sam se na popisu izjasnio kao zidov, ali su me provalili jer su videli da imama arijevsku resicu na uhu. Nikada necu posetiti Carigrad. Inace imate do jaja zidovski burek kod gradica pejton, ne znam da li sam vam rekao. Odlican zidov sto ga prodaje, samo mu bela kapica fali i da mi se obrati sa "salam alejkum" pa da bude bas provaljeno da je zidov. A video sam i onog zidova Ivana Bosiljcica da neretko tamo samara burek.

Skoro svaki burek je židovski jer svi štede na prokletom mesu. Pa zar i na mačkama štedite, oooo židovi?

Židovčine ne briju čmarove.