Prijava

Za koga ćete glasati na izborima 2012? ako ste maloletni, za koga biste glasali?
Evo ja da kazem, kad bih bio punoletan, nacrtao bih čičaglišu :)

EDIT MOD: Naslov teme promenjen da isprati tok izbora.

Kad izadjem na glasanje, ima da im napisem na papiru neku recenicu sa dosta upotrebljenih psovki i clanova porodice.

Ја би' напис'о великим словима:

НЕМАМ ЛЕПЕ РЕЧИ

Jednostavno nema za koga...

Za Palmu. Ne, ne zajebavam se.

Za Palmu. Ne, ne zajebavam se.

TO!

Ја ћу да гласам за онога ко ће поправити економску ситуацију у Србији. Ко би то био? Хм... Па мислим да је рано издвојити некога. Тек треба да видимо економске програме. За сада ми изгледа да су Уједињени региони Србије најозбиљнија опција, али што би рек'о наш народ: "не треба ломити преко колена". Хехехехе.

За сада ми изгледа да су Уједињени региони Србије најозбиљнија опција

Tetka moje drugarice se učlanila u njih, rekli joj kao da je onda neće otpustiti. Ali malo je mesto, pa onda svi ćute o tome jer se sve zna.

Kad budu predsednicki izbori, pisem broj 11 - Dragan Dzajic i zaokruzujem.

Butt In a Cookie Jar

Tetka moje drugarice se učlanila u njih, rekli joj kao da je onda neće otpustiti. Ali malo je mesto, pa onda svi ćute o tome jer se sve zna.

Од мог стрица шурак се учланио зато што мисли да је то најбоља опција. Мада он живи у великом месту и све боли курац за то што се он учланио.

Jbg. Ja ti kažem, a ti ne moraš da mi veruješ.

Ја мислим да кад буду избори код нас у ЦГ, онај ко мене види да изађем, може да дође и доведе цијели бирачки списак да ме јебе у гузицу.

Saće skovati zaveru, samo da se osete lepote Smarkovog čmara.

SMarko,sve više je takvih kao ti,jesi li primijetio?Pogotovo mlađe populacije.Neka,neka...

Ја мислим да кад буду избори код нас у ЦГ, онај ко мене види да изађем, може да дође и доведе цијели бирачки списак да ме јебе у гузицу.

AHAHAHA

Za doživotne robije svim ovim govnima koja sad vladaju i koji su šatro u opoziciji momentalno.

Potpisujem, vadite Legiju!