Prijava

Ne gotivim Tomu uopšte, al' mi se popelo na kurac što u medijima, naročito novinama favorizuju Tadića i pišu za njega. Potplaćeno - Milošević stajl.

Ko će to da plati...

"Ej, 20-og moraš da glasaš za Tadića, tako nam je rečeno jer smo zbog toga dobili ulično svetlo"
Odakle si dzoni i meni su isto rekli za ulicno svetlo... ja necu glasati za nikog... nikad i nisam glasao... samo ono za neki referendum o ustavu i to ne bi ali bio sam u komisliji pa sam morao... ne verujem u demokratiju ja sam za potpunu diktataturu i komunisticki sistem...

Изгледа да је Тома победијо. ОПАААА! :Д Ццц... Тадићу није помогло ни куповање гласова, ни подршка прасета, змаја и Динкића фаце, а чак ни ова песма:

http://www.youtube.com/watch?v=jnhii9608Tk

Jebote, sad se vratio z basketa i čujem da će Nikolić biti precednik. :) Koliko sam se zgranuo, jebote. :D Mislio sam da lik ima jako male šanse, kad ono međutim...

Izgleda da je stvarno pobedio grobar! Nismo normalni što smo uopšte došli u situaciju da biramo između ove dvojice!!!
Neko je na jednoj temi napisao nešto vrlo pametno:

Nekada sam mislio da je Hitler bio poremećeni fanatik, a što više upoznajem naš narod dolazim do saznanja da čovek uopšte nije bio lud.

Боли ме курац ко је добио, најискреније.

A obzirom da je svako glasanje završeno, ja objavljujem fajront na ovoj temi. Kafanu ponovo otvaramo za dve do četiri godine.