Prijava

ПРАВДА ЗА МИЏЕТЕ

Kako bih te išutirao u čika bulju da te vidim negde u školskom..

То ти кева причала њене догодовштине са мном? Било је дојајно брте.

https://www.youtube.com/watch?v=9xFHTI3kliU

Nema sta oni da rade na sebi,gotovo je za njih sta god uradili.Nikakve pomoci im nema.

Baš sam danas razmišljao ovo što kaže yudu, zamisli koliko si ti ograničen kao niska osoba, pogotovo muško, ne možeš u teretanu da uđeš da neko ne kaže kako si kompleksaš. Jedina nada ti je da si imao dobro djetinjstvo i da su te nekako roditelji podigli da te apsolutno ne interesuje visina, što je na granici sa nemogućim

Pa svi niski ljudi su kompleksasi i moras biti pazljiv kada sa njima pricas o visini, nekome visokom, odjeci koja bolje stoji visokim i svemu sto ima veze sa visinom. Nemoj da te djavo prevari pa da ih slucajno prcas na tom osnovu..

Istina je da su neki suzbili taj kompleks (karijerom i parama) ali vecina ne izlazi na kraj sa tim.

Plusu brt aj odjebi s teme pls

A jebiga brate najebao si kako god da okreneš, ljutiš se na sprdnju ljuti si mali midžet, sprdaš se na svoj račun jedanput previše i samosvjestan si, tolika mržnja genetskog bazena postoji prema još malo kome

Izvini ja nisam znao da je prov mali. Zaboravi sta sam napisao sorry brt

Nisam mali nego banalizuješ

Da li stvarno postoji kompleks niskih ljudi, narocito muskaraca ili je to bosanci glupi crnogorci lenji fora?

Nisam citao sta se pisali gore

Aj ne zajebavaj, ti ko da nisi rijeci progovorio sa niskim osobama.

Samo pogledajte koliko ovih printova ima LOL

Ima Dio, ali jbg, da nije to bio bi mali kurac/ćelavost/loša struktura kostiju i malih milion drugih stvari i sve mogu da se prevaziđu. Ljudi koji aktivno razmišljaju i prikupljaju ovaj imgur što je yudu postavio sami sebe sapliću i igraju se žrtve više nego što treba

ја сам фазон 190 и опет ми је непријатно шта пишу за ниске ликове који је курац ово

Short guys are demons sent from  the devil himself

Ja sam preko 190 i opet mi je ofirno da neko prca niske likove jer se na visinu ne moze uticati