Prijava

Пријашња НЛБ, пишите о сваком клубу, о резултатима, вашем мишљењу. Да се не свађамо на темама комшијског клуба :)
БЕЗ СПЕМА И ВРЕЂАЊА О РЕЗУЛТАТУ ТИПА "државни пројекат" "кк следећа сезона"

ЈАВИ СЕ ЏОНИ !!!

Pa kao što rekoh na našoj temi.
Odlično smo odigrali, zgromili ih u sred Zagreba kao što je i trebalo i jednostavno sam zadovoljan startom. Smatram da imamo dobru ekipu i da ćemo se boriti svakako za trofej ABA lige.
Što se samog meča tiče, potpuna dominacija od samog početka i nema tu baš puno šta da se kaže. Mislim da rezultat na jednom gostovanju sve sam govori.
Zagreb - Partizan 65:93.
Što se same lige tiče, ko je tu uz Partizan favorit, moćiću da više kažem posle gledanja još utakmica.

Makabi i Partizan. Nadam se da će i Zvezda biti tu u vrhu uz par kvalitetnih crnaca. Ako je Zagreb evroligaš, a Partizan se onako posrao po njima, teško da su ostale ekipe dobre. I hemofarm nije nešto.

Zvezda ove godine bi trebala makar malo da osvjetla obraz....Dugove polako vraca a i tim sto imaju je kvalitetan,uigranost jos malo i tu smo negde

Макаби убија, на сваку текму просјечно +20кр

Ljolj, ovi sa strane u Teams in 2011/2012 stavili FMP.

Макаби је класа, можда партизан да их уштопа, и ми на тактику неку. Не видим им конкурента

Nađoh temu jedva.

Počela ABA liga, Budućnost bez Gordića i Rejnoldsa odvalila Cedevitu, u kojoj Stokton džunior briljirao.

Biće Zvezdi zajebano ove sezone ako ne dovede dva vrh crnca.

Kolaju neke price o aba 2 izgleda da je to gotov possao, samo da vide ko ce da igra.