Prijava

Овако, пошто је претходна тема пренатрпана због превеликог интересовања, дискусију настављамо овђе.

bojim se da serveri neće izdržati horde evropejaca koji bi da postuju ovde

Кандидујем се

bojim se da serveri neće izdržati horde evropejaca koji bi da postuju ovde

malopre

Нема везе, ако опет нагрну отворићемо нову тему.

Ја мислим да би улазак Србије представљао шамар Европској унији и обезвређивање целог концепта ЕУ.
Шта ви мислите?

Kad Srbija uđe u EU, svi će izići iz nje od blama, pa će kreirati novi savez u koji će Srbija hteti da uđe, pa će opet kad uđe svi da se vrate u EU i tako u krug.

Ја мислим да би улазак Србије представљао шамар Европској унији и обезвређивање целог концепта ЕУ.

Тај неки рад. Мада опет, можда престанемо да пуцамо на Божић кад нас затрује јудеомасонски Ватикан и папа геј педофил...

Европа је пичка. Не треба нам.

Ја мислим да би улазак Србије представљао шамар Европској унији и обезвређивање целог концепта ЕУ.

Ili si malodušan ili troluješ, a možda obe stvari radiš istovremeno, svesno ili nesvesno, pitanje je sad.

Ili si malodušan ili troluješ, a možda obe stvari radiš istovremeno, svesno ili nesvesno, pitanje je sad.

Зашто сви мислите да Џими стално тролује? Најјача је фора што кад стварно тролује нико не извали.

cernogod

Европа је пичка. Не треба нам.

Чек сад, ја сам чуо да је Европа геј. Пичке нама Балканцима хетеросексуалним мрчо мачо бојсима реално требају...

Ili si malodušan ili troluješ, a možda obe stvari radiš istovremeno, svesno ili nesvesno, pitanje je sad.

Само сам реалан. Србија је толико пута фејловала у послењих пар деценија да каска за развијеним европским земљама на скоро свим битним пољима за чак и више од 20 година. Улазак Србије у ЕУ би представљао обезвређивање неких вредности којима је ЕУ деценијама тежила.
Мада, оно, пре Србије су већ ушле неке недовољно напредне земље, типа Бугарска. То је био шамар Европској унији. Улазак Србије би био двамар.

Чек сад, ја сам чуо да је Европа геј. Пичке нама Балканцима хетеросексуалним мрчо мачо бојсима реално требају...

Добро, ајде.

Зашто сви мислите да Џими стално тролује? Најјача је фора што кад стварно тролује нико не извали.

Ja mislim da ni on sam ne izvaljuje kad utroluje. Kako bi onda mi to mogli da uradimo.

Al ajde trol-netrol onda je njegova izjava malodušna. Bugari i Rumuni kao uneli nove vrednosti u EU koje ćemo mi zasrati. Ma daaaaj ....

Реално кој ће нам курац ЕУ? Ако нам траже нормалне копенхагеншке услове може, ако оће и политичке нек се носе у курац

A da ne pričam o Grcima koji drmaju celu evrozonu. Mi bi tu došli kao najveći EU poltroni i dupelisci. Najbolji štreberi.

Ako nistedi znali u Grčkoj ljudi i dan dans primaju penzije svojih čukundeda. Ispalćuju se penzije naslednicima i 50 godina posle smrti nosioca penzije. Ludila ima svuda, nismo ga miizmislili.

Ispalćuju se penzije naslednicima i 50 godina posle smrti nosioca penzije.

Одакле ти бре тај податак? Не веруем

Al ajde trol-netrol onda je njegova izjava malodušna. Bugari i Rumuni kao uneli nove vrednosti u EU koje ćemo mi zasrati. Ma daaaaj ....

Поменух већ Бугаре, слажем се.
Највећи проблем у целој причи је што сви мисле да треба ући у ЕУ ради ЕУ и онда -- благостање. Нико јебено не капира да треба да повећамо стандард ради себе самих. Мене би био блам кад би Србија ушла у ЕУ (као што неће и не би требало), а да возови између Ниша и Београда касне по 2 и по сата, док возови у Немачкој на истој раздаљини касне 2 и по секунде.
Срби треба да раде на себи не да би ушли у ЕУ, већ да би сами боље живели. А ако заиста Србији крене набоље (као што неће, јер се фејловање наставља), онда приступање ЕУ заиста неће бити неопходно.

Bugari i Rumuni kao uneli nove vrednosti u EU koje ćemo mi zasrati.

Какве црне вредности... Ако погледаш Немачки и Српски народ, њега чини исти проценат идиота, само у Немачкој поштују правила и знају ред, што их не спречава да им ђастин бибер и слична голомудија буду мејнстрим. Некада је међу нацијама и бивало неких разлика, сада се разлика гаји само као традиција, а у ствари сми смо упрегнута говеда са амом на глави у глобалистичко капиталистичкој економији... Делимо исте декадентне вреднности, сви живимо у Америци....

http://www.youtube.com/watch?v=yydlX7c8HbY

И у целој тој причи су ми Европљани најјаднији јер су јебени послушници Амерички, јер су превалили пут од центра целог света до јебеног пратера и кочија у којима се возе американци идиоти, а имамо заједно уједињени потенцијал да овај свет који пропада поноиво покренемо... Али нема ништа од тога.

Cernogude bojim se da nisi dobro skapirao moj post. Pročitaj ga još jednom.

Ovo za Grčku bilo na TV, još kažu da su im penzije 95% plata,što je jedinstven slučaj u svetu.

Jednom sam na nekom forumu otvoreno rekao da je EU četvrti rajh i popio bananu. Nikada se tamo nisam ni vraćao. Elem, EU jeste četvrti rajh koji neće uspeti kao ni treći.