Prijava

Pošto se u zadnje vrijeme bezmalo saplićem o naslove Viktora Peljevina, da pitam valja li to šta

Pročitao “Niko i ništa u Parizu i Londonu“, Orvel naravno briljira, prelazim na “Kako upokojiti vampira“.

Dobar je Peljevin, zabavan je i lako se čita, no moraš ponešto znati o Rusiji i ruskoj književnosti i istoriji da bi mogao da ga kompletno razumeš, pošto pravi aluzije na druga dela. Preporučujem ti Život insekata, ta mi se najviše sviđa, a posle Generaciju P. Samo nemoj odmah da uzimaš Šlem užasa ili Omon Ra, smorićeš se.

A P5? Meni se ta zbirka mnogo dopala

Nije ni ona loša, nego su priče, pa je teže reći da li je dobra ili nije. Od zbirki mu je dobar i Sok od ananasa za divnu damu. Ne znam kakva je ova nova, S.N.U.F.F. Čitao sam da je dobra.

može li prijedlog za neku knjigu o Fordovima?

Bačje, još mi nisu odobrili registraciju. Idioti.

Прије него кренем листати унатраг, да пробам нешто на блеф. Да ли неко којим случајем има неке књиге извесног опскурног руског писца по имену Василиј Јан(чевски). Е-књиге, у пдф. или неком другом формату, није ни битно. Треба ми трилогија нека о Темуџину, у питању су књиге "Џингис-кан", "Бату-кан" и "До последњег мора". Може и линк који води к њима. Хвала унапред.

Прегледао сам већ 24 торента "књиге на српском 1-24" на Торрентзу, као и овај "књиге на српском и хрватском" на Пиратебеју, нема је тамо. Такође, обишао сам стрипотекин форум, банета, кроварез, 4шерд, избудалио сам више тражећи то.

Đe si Baneta našao, zar nije ugašen već duže vrijeme?

Ima na fejsu grupa za razmenu elektronskih knjiga, čim sam se učlanio napravili su je zatvorenu, tako da sad novi članovi mogu da pristupe samo po pozivu nekog ko je već član.većinu tih stranica i grupa blokiraju jer su te radnje nelegalne:)
Skinuo sam preko 500 knjiga, na mobilnom imam oko 200.

ne mogu da nađem tog Vasilija, izgleda je Batu kan objavila Plava ptica, a ima ga na Kupindu - pdf niko nema, verovatno nije bilo interesa...

Моја грешка, нисам био на банету, бар не у последње време. Знам да сам прије нешто тражи тамо, и опет нисам нашао.

Трулекс крпа, да ли би ми могао учинити услугу и проверити тамо да или имају те књиге?

Truleks Krpa
Ima na fejsu grupa za razmenu elektronskih knjiga, čim sam se učlanio napravili su je zatvorenu, tako da sad novi članovi mogu da pristupe samo po pozivu nekog ko je već član.većinu tih stranica i grupa blokiraju jer su te radnje nelegalne:)
Skinuo sam preko 500 knjiga, na mobilnom imam oko 200.

Daj pozovi me momentalno dupadnem.

Pikvikov klub - Dikens

Selenijum sad sam bacio pogled i nema je više medju grupama, ili su me izbacili ili je i ta grupa ugašena. Do skoro je bila aktivna, šteta.

krenuo da citam ugravirani grad - k.dz.bisop i batalio posle 100 strana.bas mi deluje nekvalitetno

Onaj crowarez je odlican sajt, ima svašta na srpskom u .pdf
Ja mislio da treba odobrenje da mi stigne na mail, vidim nema ceo dan, ja pokusam da se prijavim, ono oće