Prijava

e ajd stvarno dosta
dvorišnom se čita

laku noć kumice najdraža ♥

Jok, meni se moj nik sviđa
I to sve više iz dana u dan
Ali mi se neke druge stvari ne sviđaju u životu

Inače, s obzirom da mi je nik ovako dugačak svi mi tepaju: spada, spadaš, spadalo, čak me neko zov gospođicom Mač (čini mi se da je Prof to). Tako, ako hoćeš da ti tepaju, uzmi dugačak nik.

takav ti je zivot spado ali bice bolje

dvorišni,
jel se osećaš dobro što si našiljio kiticu i svima je pokazo?

Dvorišnu psu, brate kenjaš kao da si pušten sa lanca LOOOL

Citam samo nek aspidistre lete. Za sada mi se svidja, podseca pomalo na niko i nista u parizu i londonu. Ostalo mi da kupim jos od orvela burmanski dani i svestenikova kci i to je to.
Znam ja jednog labovica iz kv a na pravnom je u kg al mislim da nisi to ti.

Френсис Фукујама - Крај историје и последњи човек

'skavidasnja jadikovka i druge pjesme' - Ujević

Sa Ujevićem bi se mogla popit po koja.

moze i sa mnom, oces da idemo na pice

Na osnovu čega vjeruješ da može i sa tobom ako može sa Ujevićem? I Tomdril i ja možemo popit po koju sa Ujevićem. Jer je on čoek car. Ujević.

a kako ces ti da se vidis sa tim ujevicem?da neces mozda i leonarda di kaprija da pozoves.mnogo letis visoko

vesnam, drugarski savet, da sam na tvom mestu, ja bih pripazio malo koga ispaljujem za piće

http://vukajlija.com/forum/teme/14290-slike-vukajlijasa?strana=7#post_1005663

hahah kako si ti to nasao.prelistavas moje poruke..e jesi jadan

što si obrisao matori, fotka je PRECARSKA

Labo, nije fora generalno, a ako si baš hteo da obrišeš sliku, trebalo je da ostaviš post prazan makar, ovako mi se pojebaše linkovi ka drugim slikama, a bukmarkovao sam neke veoma prijatne njuške i sada nema ih više u mome spomenaru.

A i trebaš biti samouvereniji, pogledaj Tibora, mađarština ona zadrigla i sve, ali ne odustaje i primenjuje šarma e humora. I uspeće, jer ne jebe lep, nego mađar.