Prijava

Каси пре стиго маћореее

Gonzolije sto se tice Himlerovog plana, to u sustini imas i danas. Ne znam koliko si upoznat sa radom na novim praistorijskim pecinama koje se instaliraju po Americi i tako te fore. Aj nadji recimo ovo http://www.delfi.rs/knjige/8185_evropa_-_jedna_istorija_knjiga_delfi_knjizare.html

Радивој Радић - Страх у позној Византији

Ipče Ahmedovski - Ej noći sestro moja

Kockar od Dostojesvskog. Stigao do pola i za sada mi se svidja. Inače, nije velika knjiga.

AndjelkoNS
Radivoj car.

Јашта је. Има тај неки кул учењачки стил.

Srbi pre Adama i posle njega je obavezno štivo.

Zavrsih kockara - odlicna knjiga. Vidi se da je voleo rulet, kad opisuje dok se kocka i osećaje u vezi sa tim prepoznao sam se u svakom. Sreća te sam na vreme prestao sa tim.

gricka vjestica. nisam mnogo procitala, al' mi je na neki ana karenjina fazon sto me smara. je l' zanimljivija kasnije? prvi deo inace

Ne citam nista, bio sam danas u praskom Kafkinom muzeju. Topla preporuka ko bude isao: potrosite tih 7-8 evra na pivo, muzej je los. Ima jedna srednjovekovna krcma nedaleko, toce medovinu, sluze veprovinu, i imaju paganske plesacice i gutace vatre. Show!

ahhh Prag... meni najlepsi grad. kolenice sa renom i domaci vops, nema dalje. uzivaj, Valde, dobri vojnice.

jel tu bese ima muzej srednjevekovnih sprava za mucenje..idi tu ako ima i sedi na onu stolicu sa siljcima hahahahahahahahahahahahahhaahhaahahahahah

Ovu?
http://i59.tinypic.com/b5gygx.jpg
Nista posebno... Treba se popeti na Daliborku, tamo je zabava.

kad ti ova stolica nije nista posebno dobro si ti ziv posle penjanja na tu daliborku

Neko je nekad ođe pričao o knjizi Nišči od Vidosava Stevanovića. Vjerovatno Valdemar.
Šta rekoste za nju?

tosam bijo ja
nesvakidasnja knjuzirina

Svakako je nesvakidašnja, dovoljno je da otvoriš bilo koju stranu i da to zaključiš. Ali da li je dobra? Daj neke utiske, detalje.

jao poceo da citam bracu karamazove..mnogo str ima...bas mnogo...uh....ali vredi..ozbiljna knjiga..bas me zanima kakve su se knjige pisale u to vreme, pre recimo 150 god.za ove najbolje znamo ali zanima me da li je imalo plitkih i komercijalnih sranja kao sto ima danas..

Plodovi Gnjeva, John Steinbeck. Na engleskom.