Prijava

Ovo zadnje da ne uzimam jer ____?

Aj idi drkaj rasnog i osećaj se ostvareno povodom toga

Ono iznad nisam tebi rekao pizda ti materina nego oblaku koji je obrisao post izmedju mog i tvog istripovala si se da neko hoce komunikaciju neku sa tobom makar i napusavanje nikoga ne boli kurac za tebe pomiri se sa tim

Ovo zadnje da ne uzimam jer ____?

Ne znam ni kako bih objasnio, ali knjiga mi je, makar prvih 15 strana koliko sam uspeo da zgutam, totalno Nemarkesovska. Sto godina samoće te drži od samog početka, u Hronici najvaljene smrti znaš kraljnje događaje, ali je uprkos tome zanimljiva, a ova ima isuviše ženskih gena.

Citam Crni andjeo - Dzon Konoli. Drzi paznju

Zar postoje Markesove muške i ženske knjige?

Zar postoje Markesove muške i ženske knjige?

Pukovniku nema ko da piše je čisto muška knjiga, teško mi je zamisliti devojku sa njom.

Далас '63 од Стевана Краља.
Амер писац неки, дебела књига лептиуебем

Pukovniku nema ko da piše je čisto muška knjiga, teško mi je zamisliti devojku sa njom.

Šit, znači ipak je ta riba koja mi je toplo preporučila i dala da čitam tu knjigu bila trandža :)

Šit, znači ipak je ta riba koja mi je toplo preporučila i dala da čitam tu knjigu bila trandža :)

Ako ima vilice kao Selma Hajek beži od toga prijatelju.

Pročitah Dugo putovanje u noć od Judžina O'Nila. Ne čitam inače drame, rijetko mi se dopadnu. I za ovu sam očekivala da je loša iako je O'Nil dobitnik nobelove nagrade.
Ali, naprotiv, izuzetno lijepo djelo, ima samo 200 strana. Preporučijem :)

Gde tražiti polovne knjige koje nisu mejnstrim. Nije da svaki dan kupujem (polovne) knjige pa da znam više od 1-2 mesta u Bgd gde prodaju.

Bgd, i ne preko neta.

Trebaju mi knjige koje je drug Vald preporucio: Silogizmi gorcine i Kratak pregled raspadanja. Obje od Siorana. Ako neko ima, a ne trebaju mu, bih otkupio. Ili, ako neko zeli, mogao bi da ih kupi i posalje mi, a ja posaljem denjgi, postarinu, i castim pivo.

Hemija IV - Julijana Petrovic, Smiljana Velimirovic

Uz božiju pomoć, Fukoovo klatno.
Dobra je, mistična je i podstiče guglanje. :)
Ima simbola i napomena, zato je potrebno bar osnovno znanje o, recimo, Judaizmu, Kabali, Templarima...
Ili vješto guglanje. Guglovanje?

Gde tražiti polovne knjige koje nisu mejnstrim. Nije da svaki dan kupujem (polovne) knjige pa da znam više od 1-2 mesta u Bgd gde prodaju.

Bgd, i ne preko neta.

Nije loše za vreme sajma uzeti vizit karte antikvarnica, sa štandova na spratu. Znam da neki prodaju prilično ne-mejnstrim knjigea neki su i locirani u Bg-u. Pazario sam Frojdovo tumačenje snova a brat je tražio Gurđijeva i imali su. Ako je to mejnstrim ne znam šta nije.
Imao sam negde par vizitki al ne znam de su se denule.

ima na keca sto znam vulin antikvarnica u brankovoj
ovo po ulici pokupi maric sta valja :)

Hansenova Djeca - Ognjen Spahic. Crnogorac koji umije da pise.

Crnogorski Roman je govno. Otvorio sam ga na dva tri mjesta, i ne znam sto je ono. A pisatelj se zestoko istripovao da ima nesto da kaze.

Mislim koga zabolje kurac svakako :)

Oli mi neko kupit' Kratak pregled raspadanja, oca mu kroz oca u podno po' prkna jebem da mu jebem?

Citam Eristicku dijalektiku od Sopenhauera... mala knjizica sa puno mudrog zborenja.

Sta znaci ta rijec - Eristicka?

Velikić: Via Pula, za sada po-konfuzno, no videćemo