Prijava

Sta znaci ta rijec - Eristicka?

Tesko je objasniti u jednoj reci, moze se reci vestina vodjenja dijaloga. Knjiga kroz neke primere objasnjava kako tvoja da bude poslednja, ali na finjaka. To je to u principu.

Velikić: Via Pula, za sada po-konfuzno, no videćemo

Opa kaunte ja baš skoro završih danteov trg
dobar autor ko to tako voli

mada i on i drugi me nervriraju što po svaku cenu oće da napišu roman, jebo ga roman, teror romana vlada

Brt.
Stvarno nigde nema da se upi 7000 dana u sibiru?

Stvarno nigde nema da se upi 7000 dana u sibiru?

Imam ja pdf, ako te zanima.

Imaš ti moju kurčinu u ustima majmune

Ovaj post iznad da se ne brise, ucice u legendu kao jedini koji stavlja pojmove knjiga i Ćiro u istu temu. Ahahahahhahahahaahhaa.

Pederuuuu nijesi svjestan kako ćemo te snažno jebati, pisaće se knjiga i snimaće se film

jao bombash kako cu ti zavrnuti shiju

Pička se ukakila, ne smije da dođe na nijednu temu. Proliv je dobio od stresa kao neki pacov

haha bombas pa ti mora da se šališ!
ti pametniji od nas?
pa to mora da je jedan običan VIC

bombase,pobedicemo te
i to nece biti tesko!

Bombas, aj sibni treba ocu.

Elzeard, hvala i ja sam trazio tu, ali trazim FRISKU, ono da kupim novu.

Sale, imas poruku.

hahaha imaš poruku sale
od mene
kao dobri smo jedan s drugim i sve to :D

Ima li ko profil na goodreadsu, dajte pa da se uporedimo

Mene mi jedino interesuje akaunti za brazzers pa ako neki ima da razmenjujemo cuo sam da je uvedeno novo pravilo koje dozvljava logovanje sa 5+ razlicita uredjaja ili ip adrese ma zayebavam se bre :D oni gase cim registruju vise od 2 razlicite ip adrese pogotovo sa dijametralnih delova zemlje ja sam od jednog mexikanca imao nalog haha samo to je sve bilo davno sad sam proredio odlazenje na +18 sadrzaje a iskreno i nemam komp