Prijava

Svila je jako lepa knjiga, meni se neobično dopala.

T(r)eba - Jorge Angel Livraga Rizzi
Lako i fino štivo koje će vas odvesti u mistične krajeve drevnog svijeta.

најбоља антологија поезије

Makaronac, nemoj. Pitam lijepo. Uljudno.

ja sam pijan ludice
kad popijem, ne gasim se

Uzeo sam Teluriju, Vladimira Sorokina, samo nikako da počnem, nisam sposoban za čitanje.

Kenet Volc - Čovjek, država i rat,

predivna knjiga, Volcov doktorat, preporuka svakome ko hoće da produbi poglede o međunarodnim odnosima.

satantango-laslo krasnahorkai.dobra knjiga, u pocetku mi se nije svidela ali se kasnije popravio utisak.sad je na redu film satantango, traje 7 sati
omon ra-viktor peljevin,nije mi se svidela knjiga, nije po mom ukusu
a sto se tice svile ne znam sta ljudi vide u onoj knjigi.odise nekim senzibilitetom i nista vise.ja mislim da ima mana ali ne bih o tome ko ga jebe

Dobar je Peljevin, ali taj roman baš mi se i nije svideo. A Bariko mi se kompletno ne sviđa.

Valdemar, može li pomoć? Rekoše mi da si kompetenan, pa... :)

Delimično kompetentan. Šta god budem mogao...

Na pvt, da se ne blamiram :))

Nema ptoblema, i ja bih se možda izblamirao. Samo sam sad u pokretu, pa ne znam da li odmah pišem, zavisi koliko...

Kad god, ostavila sam ti poruku. I ja sam u frci, pa nemam vremena za neku detaljniju priču. Hvala! :)

citam Klanedijuvu borbu dusevnih vihora i ne mogu da se nacudim koliko je ovaj covek bez razloga podcenjen, to sam mislio i posle ''duse napustene cekaju'', potvrdio sam misljenje posle ''vlakovi hrane nasu dusu'' i zbirku poezije ''u mom srcu'', a sada samo potvrdjujem ovim remek delom da je covek genije....koliko na originalan nacin uspeva da ismeva sistem, doduse ne moze se na prvu shvatiti, pogotovo neko ne cita toliko knjige, ali kad se provali njegov nacin pisanja jednostavno vas tera da gutate njegove knjige jedne za drugom, svaka preporuka

Volfgang Kriger, Istorija tajnih službi

Petar Pan Pezo$ taj pisac ne da je podcenjen nego jei zgleda totalno zaboravljen.nisam uspeo nista da nadjem o njemu na netu, mozda jedini ti imas njegove knjige.ta tema-provokacija vlasti sad je popularna, mozda bi mgao da ga popularizujes i budes zasluzan za otkrice velikog pisca.ko zna koliko bi vredele te knjige, opario bi se sigurno.pokusaj.to je kao u romanu 2666 nekog pisca niko nije citao ali je postojao mali broj ljudi koji su ga obozavali pa je posle 30 god bio kandidat za nobela