Prijava

Nisi bio aktivan pre par dana kada se vodila polemika na tu temu prastaj za ovaj bag xd

Najjace je kad ortak iz cg kaze milo govno izdajnicko ali uredno kupuje licne karte od ovih sto glasaju protiv njega za % tako da ste vi gosn Bosko jos ok

zahladilo majku mu
nekoliko knjiga ode za potpalu

preporucio bih boje prljavstine od alber kosrija.sad citam francuski roman od bagdedea, onako nije lose moze da se procita a i ne mora.to sad mislim

Снег Орхан Памук.

Јбг, некако ми лежи и стил писања и теме које провлачи, пуно је паралела свијета о коме говори са овим нашим просторима.

znacajnije su od filmova, muzike itd

jesu kurac haha ajde dok nije postojala savremenija tehnologija tj. dok nije bilo ovako dostupna svima, knjige su bile osnovni a cesto i jedini izvor informacija, zabave kurca palca, posle su te uloge polako preuzimali radio, tv, a internet masakrirao.. ljudi citaju i dalje iz raznih razloga i njihovo je pravo, al kad krenu da zatezu pricu koliko si knjiga procitao u zivotu, ja citam knjige ja sam pametan i ceo taj fazon e treba im jebati mater dosta

televizija se zloupotrebljava i od nje nema gore stvari, internet ne moze da te obrazuje ustvari moze ali pisani sadrzaj.knjiga moze na mnogo nacina da utice na coveka dok su muzika, film, slike uglavnom za zabavu i uzivanje ok i to je potrebno coveku a;i u knjigama je tudje znanje, pogledi na svet i milion drugih stvari.a koliko je filmova radjeno po knjigama i skoro nikad film ne uspe da prenese gledaocu sve iz knjige.ti pricas o informacijama i zabavi, znanje je znacajnije od toga.

ne uci se u skoli iz filmova i muzike nego iz knjige

Knjige nisu kurac, sva istina se nalazi u knjigama. Gotovo sve što smatram da pouzdano znam dolazi iz knjiga, svaki događaj kojeg je nemoguće istražiti kroz tv, novine, internet je opisan i objašnjen u određenoj knjizi.
Mejnstrim mediji su za nepismene, istina je u knjigama.

Ima neko negdje kakvu listu knjiga koje treba čovjek da pročita u životu ili takvo nešto? Da nema tema na forumu?

bombas

Knjige nisu kurac, sva istina se nalazi u knjigama. Gotovo sve što smatram da pouzdano znam dolazi iz knjiga, svaki događaj kojeg je nemoguće istražiti kroz tv, novine, internet je opisam i objašnjen u određenoj knjizi.

Mejnstrim mediji su za nepismene, istina je u knjigama.

+1

Šta to znači, knjige koje treba pročitati? Zavisi šta te konkretno interesuje. Navodim ti primer recimo čoveka i političara za koga 80% ljudi ovde nije ni čulo, Čedomira Mijatovića. Tek u knjigama nađeš kakav je to igrač i jebena masončina bio.

Znaci neko kad objasni u knjizi kako izgleda zelena kocka, koji je to oblik, sirine te, visine te, boja slicna tome to je dosta bolje nego kad vidis sliku te kocke, 3d dizajn te kocke itd.

Da pojasnim naravno da ne mislim kad kažem knjige su kurac na papir i reči na njemu, nego na romane.

Bomb, uvrstiću, mada me ne interesuje masonerija toliko. Više ono tipa djela svjetskih književnika i tako to. Izbace na netu kadkad neku listu i kao sto knjiga koje morate pročitati, prvo nešto tipa Mirjana Bačić Alimpić, "Ranjena akademija na svoj toj ravnici". Interesuju me klasici svjetske knjoževnosti.

Armine, pa štampaju se slike i u knjigama, ofkors.

Nadam se da ce ti neko preporuciti, retko sam citao romane ili klasike svetske knjizevnosti,
cisto ono standardno radi opste kulture tipa Dostojevski, Singer, Jasenjin... mene iskljucivo zanima istorija i politika.

Istorija mi je zanimljiva u posljednje vrijeme, naročito u arheološkom smislu. Iskopao sam negdje neke arheološke atlase, šta li već, drži mi pažnju evo već po godine.
A politika... Slabo se za nju zanimam.
Hvala bomb u svakom slučaju.

Dostojevski - debilčina

Dublje misli bukvalno imaš na kladionica temi