Prijava

Како да знам да ли је у топ 5 икад написане кад нисам прочитао сваку књигу на свијету?
Тако да је одговор по б) У топ 5 књига које сам прочитао..

Je l' citao neko filozofiju palanke i kakva je?

Tunel od Sabata, mnogo dobra knjiga malo vuče na zapise iz podzemlja, ali nije toliko brutalna

Dobri nar ti bese ona na uskrs sam se rodila dzanum zato sam tanka visoka dzanum?

kaze lizaveta smradna je bila varoska ulicarka, hodala je bosa i spavala gde je stizala, mogao si je ostaviti u ducanu punom hrane a ona do jutra nista ne bi dirnula, cak i ako bi joj neko dao milostinju ona je to odmah prosledila za zatvorenike, ili bi pak parce leba dala deci a ponekad i jednoj od najuglednijih gospodja nase varosi. a jedne veceri, bas kad se pijana gospoda vracala sa terevenke, lizaveta je spavala u jarku, i da bi senepristojno nasalio, jedan od te pijane gospode pitao je sasvim nemoguce pitanje: da li se ova zverka moze smatrati za zensko? , svi odlucise sa gadjenjem da je nemoguce, ali tu se nasao i nas fjodor pavlovic i ubacivsi se rekao: da ne samo da se ona moze smatrati za zensko, vec tu ima neceg narocitog pikantnog. kroz 6 meseci proneo se glas po varosi da je lizaveta smradna trudna, i odmah su se stali pitati ciji je to greh i ko je mogao uciniti takvo nesto, a fjodor pavlovic se kleo da se i on te veceri vratio kuci zajedno sa ostalom gospodom

Je l citao neko nesto od Nikite Kurbanova mozda?

Dje nestade onaj vlademar, propade tema bez njega

Valdemar i bombas kao deca smo se igrali

Nemam pametnija posla XD

malo mi je ovo, ima li ko link sa 10000000000000 knjiga da zajedno čitamo ja i mylosh23

Ih, pa toliko samo seselj ima knjiga...

хахах ладно Ђорђе Балашевић има књигу

Vladimir Kecmanović - Kao u sobi sa ogledalima
Džon Lenoks - Da li je nauka sahranila boga?
Junas Junason - Ubica Andeš i njegovi prijatelji (i poneki neprijatelj)

kakva je Papin nosorog - Lorens Norfok?

nema vlada verovatno bezveze pitam..knjiga ima preko 800str pa me zanima dal vredi

Ako voliš baš da čitaš onda čitaj, ako ne voliš nešto pretjerano da se smaraš onda kreni od Rima, ubiće te u pojam onaj početak, ostavićeš je i nećeš se nikada vratiti. Previše jebenih strana ima, mogao je 3 romana objaviti, takva je i priča, na momente se rasplini toliko da čitaš neke nebitne stvari, nekada opisuje totalno nebitne likove pretjerano detaljno i onda se izgube kao fazon eto ja to opisao ajmo dalje.

U suštini, treba dobro zapeti pa pročitati ali vrijedi.

super.volim istorijske krenucu sa citanjem cim zavrsim pakao i druge price-rjunosuke akutagava.ima finih prica

meni je najbolje preko ovog sajta da skidam kakvi ti paketi od 1000 knjiga.na sajtu se lakse prati sta izlazi, samo otvorim link i vidim po korici da je sranje.neotvorene teme su boldovane a posecene nisu tako da uvek znam sta sam otvarao
http://www.balkandownload.org/forum/35-doma%C4%87e-knjige/

procitao brisanje-tomas bernhard.ne verujem da mi se neka knjiga vise svidela od ove