Prijava

Nisam znao gde da smestim temu.

Vaše priče, gluposti, sranja koja ste pravili, gde je to bilo u kom razredu?

Сад видим ову тему, није ми јасно што нико не одговара. Нисмо били нешто посебно зајебани и опасни, бацали смо кесе смећа кроз прозоре, неко нас је шминкао ноћу кад заспемо сат времена.
А никад нешто и није било занимљиво посебно. Било је доста досадно, тако да није ни било инспирације да се праве срања.

Ahahaha, Sterijina faca kad je otvorio temu i video da mu niko živ ništa ne odgovara
http://media.tumblr.com/tumblr_ll9aco188Y1qhunhq.gif

Е овако, основна школа, осми разред, неколицина нас се често сакривали у учионици географије, коју је професор редовно закључавао на великом одмору, стално смо му правили неке смицалице, као нпр. бацали песак из Сахаре, цепали карте, бацали креде итд, клиначки све. Међутим, једног зимског дана мом другару Дејану се принужда навелико, толико да није могао да се стрпи, шта ће, он узме дволисницу, простре је на под, олакша се, замота и баци испод клупе. Људи, то је смрдило, 15 дана. Док се дотични господин није удостојио да фино спакован измет баци. То ми се баш некако урезало у сећање из основне.

Ево Стерија, биће раје. Лоло :)

Mi smo kao klinci na ekskurziji na Zlatiboru prali kosu kroz prozor. I to ne samo mi, odazvala su se i druga odeljenja. Ne znam što nam to bio fetiš, al aj...

Popunjavam ovu temu za 10 dana.

Ma idem sa školom, obilaženje Srbije kasnije.