Prijava

Ортак има личног тренера који му је рекао да пре јела, вода сме да се пије најкасније 30 секунди пре оброка, што је ок, али му је исто тако рекао да после оброка, вода не сме да се пије пре него што прође минимум пола сата. Јел има ту истине?

Voda ne smije da se pije prije jer razblažuje HCl u želucu koja uništava mikroorganizme ali ne znam zašto ne smije poslije jela

Zaludan pop i goveda krstava...

Zaludan pop i goveda krstava...

Je li to meni ili treneru upućeno ? :D

Svima koji se bave beznacajnim stvarima.Konkretno,obojici.:P Uzmi treniraj,mani se filozofije. Gledam kod mene ko se sve izdaje za trenera,nit licence nit znanja,a retko koji je sposoban da uradi nesto vise od par zgiba i bech pressa...

Прича је следећа - ако мешаш воду са поједеним, протеини и остале важне супстанце не уђу целим делом у тело, већ делимично. Остало искењаш. И мени звучи глупо, ал јеби га - узима баја 10 евра по тренингу, па сам капирао да је стручан... :)

ако мешаш воду са поједеним, протеини и остале важне супстанце не уђу целим делом у тело, већ делимично.

A šta je onda sa whey-em i tečnim amino kiselinama?

citat
узима баја 10 евра по тренингу, па сам капирао да је стручан... :)
tatic
lol :D nemoj po tome da gledas

A šta je onda sa whey-em i tečnim amino kiselinama?

Веруј ми да не знам. Знам само да сам се две недеље ко дебил чувао да не пијем воду после оброка, иако ми је то ритуал. :)

Tema kul.
155 strana ne mogu sve čitati, vjerujem da se tu negdje nalazi i odgovor na pitanje koje ću postaviti ali nemam toliko vremena da čitam.

Najbrži način za dobijanje 10 kilograma mišićne mase?
Simple as that.
Ako neko more, hvala.

Krajnje "jednostavno",jedes vise,prevashodno meso,izbacis slatkise,testo,brzu hranu,alkohol,krenes u teretanu,uzmes kreatin(ja preporucujem krealkalyn)+whey protein i odmaras dovoljno.Ne znam gde se trenutno nalazis pa nmg da ti preporucim nista konkretnije...I zelis li jos nesto osim 10kg cistih misica? E da, za to ce ti trebati oko godinu dana,da se ne lazemo,ako odradis bas sve kako treba mozda i 8 meseci,ali ispod toga tesko...

Мени један лик то за воду после јела реко, као то много добро ако оћеш да смршаш ја реко, свака част само ти настави тако, лоло.

Rade Savić bogotac, 190 cm visok, 140 kg. Ja jadan iste visine, govnar od 90 kg.

Najbrži način za dobijanje 10 kilograma mišićne mase?

Steroidi, naravno. Dobra ishrana, 2,5-3,5 gr proteina po kg telesne težine, duplo više kompleksnih UH, nešto zdravih masti... Whey i dekstroza nakon treninga obavezno, može i kreatin, bcaa i glutamin ako imaš love. Zavisno od forme možeš to postići za dva meseca ako sve odlično odradiš i ako se posvetiš. Osam sati sna svaki dan, trening četiri puta sedmično maksimalno, osnovne vežbe, konstantno progresivno opterećenje... Neće ti trebati godina dana, već je moguće nabaciti to i za mesec dana ako baš znaš šta radiš i imaš uslove, a za dva, maksimalno tri ako imaš lošiju genetiku.

Jel se vi zajebavate? 10kg za mjesec dana, možda sa steroidima, bez njih godina dana

Па реко је Таз са стероидима...:)

Daj nemoj dzabe pominjati AAS,prvo ni ti ih ne koristis pa ih nemoj pominjati ni drugima,ja pricam o natural uslovima i drugo to je nemoguce za 2 meseca cak i sa savrsenom genetikom i svime ostalim...:P

Jel se vi zajebavate? 10kg za mjesec dana, možda sa steroidima, bez njih godina dana

Jebote čitaj kako je započeo

Steroidi, naravno. Dobra ishrana, 2,5-3,5 gr proteina...

ma jebo steroide dodjite ljudi sebi ja bi steroide uzimao samo kad bi imao strucnu osobu kraj sebe koja bi mi govirala kako cega koliko i kad i to pod uslovom da imam ugovor s'nekim da cu moci zivjeti od BB a uzimati nesto na svoju ruku i za cije babe zdravlje ima li smisla

Jel se vi zajebavate? 10kg za mjesec dana, možda sa steroidima, bez njih godina dana

Ne, ne zajebavam se. Mislio sam na natural uslove, ovo steroidi sam napisao iz zajebancije jer je tražio NAJBRŽI MOGUĆI način. Jebote sve se treba naglašavati ovdje.

to je nemoguce za 2 meseca cak i sa savrsenom genetikom i svime ostalim...:P

Itekako je moguće, ako je početnik koji se nije susretao sa tegovima i ako od samog početka udari kvalitetno po ishrani i suplementaciji uz veoma pametan sistem treniranja. Znate li vi šta je skoro sa npr 1-1.5 gr proteina na 3.5 (ako je uopšte unosio 1.5) ODJEDNOM i to uz jak trening?! Znate kakav je to šok za telo? Još ako je lik u pubertetu...

Itekako je moguće, ako je početnik koji se nije susretao sa tegovima i ako od samog početka udari kvalitetno po ishrani i suplementaciji uz veoma pametan sistem treniranja.

Navedi mi primer, nekog ko je to postigao?