Prijava

ja nema šanse kad postim da se bavim fizičkom aktivnošću
odmah mi se manta

Манта се и мени, али не стајем.

Pingvin ubica
ja nema šanse kad postim da se bavim fizičkom aktivnošću
odmah mi se manta

Ja sam ceo prosli post izgurao, a trenirao sam najnormalnije. Ali zato sam pojeo 20 kila ribe ololo

Пост, хидрати, ове недеље ја на води, тео да радим дилоуд, ишо на макс ефорт на мртвом и бенчу лоло, погодио старе рекорде, ја задовољан.
ПС. И на пресу такође.

Иначе, шта је машина, један про против две про жене и два просечна младића.

https://www.youtube.com/watch?v=YrKokRDSZYg

Машинерија :)

Ako je on bio osmi na prvenstvu, kakav li je onaj što je bio prvi? :)

Ali uvek popizdim kad gledam neke krosfit klipove kako svi rade bedne zgibove, ono je sramota.

Колико сам ја схватио, пратећи целу ту сцену, кросфит је заправо у суштини само такмичење, да ли можеш да одрадиш одређени задатак и колико брзо/успешно. Енглези имају бољу терминологију у том смислу, training и workout, тренинг је када нешто градиш постепено, имаш прогресију а воркаут када једностабно испуњаваш неки задатак, и ако успеш, супер, успео си. Зато и раде на такмичењима ствари као што су ретардирана пропадања, вертикални склекови и згибови. АЛИ, најбољи кросфитери не тренирају за кросфит игре радећи сам кросфит :) сви ови који су топ левел заправо тренирају на основама олимпијског дизања тегова и делимично поверлифтинга. Е сад ту крећу да настају неспоразуми око примењивања кросфита на генералну популацију и његово коришћење као вид тренинга, млад је то "спорт", треба времена да се виде какви резултати.

Rezultati su:

-svaki pro nekog sporta koji je ubacio klasičan krosfit u svoje pripreme je sagorio i ubrzo zapatio neku povredu.

Meni samo nije jasno zašto se ljudi pate radeći ove stvari kao pripreme ili dopunske kondicione treninge. Decenijama je olimpijsko dizanje najučinkovitije sredstvo za nabacivanje i mišića i snage, kada uključiš u to dopunske vježbe specifičnih pokreta za sport plus standardno vježbanje tehnike i sparing - dobiješ kompletiranu cjelinu i postaneš spreman.

Priznajem, i ja sam se zajebao opasno, ali neuk, eksperimentisao. Sada vučem već hronične povrede koje se smiruju od kako sam se vratio na stare i dobre - čučanj, mrtvo, benč.

Без кичме бих оста'

Pitah jednoga momka iz teretane sto da popijem, rece mi metan neki, nesto dianabol .. Ali mi drug rece da ne uzimam to slucajno, to su tablete neke, i da su bas zajebane ... Sto mi vi preporucujete, ako moze neki pupmac ali da je zdrav, da mi ne unistava organe kao droga

meći metan 15 puta dnevno u anus.

Ne brate, necu da koristim tvoje metode, bih nesto novo, inovativno .. Tipa da ih mrvim pa smrcem, to bih da probam .. samo koji preparat da mrvim ne znam

Наши Подгоричани су познати по томе да ништа не узимају, а натијечу за 2 мјесеца, док овамо крцају метан и дианабол ка' тик так... Али ај'...

Метан јебе јетру, токсичан је, мада никоме од њих ништа не би, додуше још су млади, одразиће им се то некад, не брини, стић' ће их...

Што мислиш да постигнеш пумпачем, па ћу ти ја одма' рећ' што да радиш :)

Сада су популарни HGH i IGF. ХГХ прескуп али ИГФ иде ка алва.

Тако је, Лакићу :))

Узмеш хормон раста и инсулин и нема да бригаш ништа :)

Odakle je najbolje da naručim bučice?