Prijava

Leptejebo podseti me kako je bioshock dojaja igrica

Neko nekad furao kreatin ovde?

Не, овде се сви труде да буду нечурал.

Кад размислим, само сам попио 900 грама креатина за сво ово вријеме. Не рачунам оно у но реакторе...
Мада сад ћу кад почне маса дузмем неки, нека га, да се шмрче мало :)

МОРАМО СЕ БОС'!

http://www.amino.ba/index.php?dispatch=products.view&product_id=29950
Ako ne grijesim ovo njesra je za dobijanje na kilazi/masi ili kako vi vec to nazivate. Koriste ga jelte osobe koe vjezbaju...
Ne grijesim?
E ja imam 5kg istog ovog koe sam dobio prelamanjem duga. Cijenim dae vrijednost istog negdje oko 40e?
Molim vas za pomoci. Hitno mie.

Kupio sam u Maksiju belo meso, 1,3kg k'o od pterodaktila!

http://www.amino.ba/index.php?dispatch=products.view&product_id=29950
Ako ne grijesim ovo njesra je za dobijanje na kilazi/masi ili kako vi vec to nazivate. Koriste ga jelte osobe koe vjezbaju...
Ne grijesim?
E ja imam 5kg istog ovog koe sam dobio prelamanjem duga. Cijenim dae vrijednost istog negdje oko 40e?
Molim vas za pomoci. Hitno mie.

Код нас је овај гејнер од 3.5 кила 36 еура, ако ти имаш 5 кила то мора бит' макар 45 еура.

Kupio sam u Maksiju belo meso, 1,3kg k'o od pterodaktila!

Да га нису уболи депоом?

Haha moguće, nije dobro verovati Belgijancima.

Hvala đetiću.
a je li tačno ovo ostalo što sam napisao, moram znati šta prodajem?

Па то је у суштини мјешавина шећера и протеина, и да, служи за добијање мишићне масе, тачније то је додатак исхрани... Ето то :)

Brate, ne bih da ti rusim sneska, ali bolje ti je da to sam popijes ako treniras ili pijes kao milk shake u svrhu zasladjiavnja ako ne treniras - gejneri su i onako izuzetno jeftini i pre ces ciganinu prazan televizor prodati nego nekome polovan gejner.

A kad smo vec tu, taj gejner je po sastavu jedan od slabijih, samo 10% proteina, a u gejnerima i proteinskim cokoladicama ionako ide najgora vrsta proteina i samo 2% kreatina - boljsiji gejneri imaju 35% proteina, 5% kreatina + vitamine i minerale.

Шта ме боли рац. Имам у крају доста клинаца који шибају теретану а не краси их посебна интелигенција.
Рецимо када би почео ваљати ове ствари шта би било најбоље за масу, мислим на препарат, а шта за обиковање тијела и снагу?
Питам јер немам никаквог искуства са овим заебанциама а могу их добијати повољно.

Daj da vidimo sta mozes da zavrsis? Raspitaj se za Dymatize Iso 100 koja je cena za 2,2 kg pa prijavi ovde.

Aj priznaj da to tebi treba jer si kilonja kržljavi, kao i 80% učesnika ove teme (čast izuzecima). Budi jednom čovek u životu.

Пише неђе по боци сигурно него се не види, окрени га према сунцу да се пресијава то иштампано... А и испод провјери.

Испод затварача, доле на дну скроз можда. А лочи ако и истекне, неће ништа да ти буде ололо