Prijava

Brao nashe.
murbi, uglavnom ovo što ima na amino.ba od ovih gejnera. Ima i nekih proteina.
Ovo što okačih juče, već sam prodao komši za 35juri.

Našao sada u ostavi u mraku, ne znam što nisam koristio, al eto popiće se :D

I nisam našao nigde datum da mu jebeš oca. Na čepu, ispod čepa, na omotu, donji deo flaše niđe nema.

skini etiketu, možda je ispod.

Ko mu jebe mater, ko da je i bitno lolo
Kako da ih pijem?
Gledao sam neki rokaju 3x1 u danu a neki roknu jednom po tri merice tokom treninga.

Можда је најбоље да размутиш па током тренинга.
Потврдиће неко ко је пио.

Završiš jaaaak trening pa odmah poslije.
I izbjegavajte to razmućivanje aminokiselina i kreatina pa onda pijete naknadno. Ponesite prašak i pijte čim se razmuti.

Ukratko - aminokiseline se ne vare, znači idu direktno u krv pa se onda raznose po tijelu. Kad napumpaš krv u neki mišić tokom treninga i rkneš mu aminokiselinu u tako svjež i ranjen mišić AK odmah počinju sa radom.

Standardni proteini se prvo svare i razlože pa onda putuju do mišića, njih rkneš kad dođeš kući, kad se krv vrati u želudac i unutrašnje organe, da to fino funkcioniše, najbolje poslije tuširanja i slično.

fala bog ti dao zdravlja
i sreće
i čorbe za vitaru

Ладно је у теретани малопре бануо неки клиња нашприцан јебеним пино силвестре парфемом. И то по овој врућини, глава ме заболела.

jebo si mu sestru?

fala bog ti dao zdravlja
i sreće
i čorbe za vitaru

Prodata vitara xD

Prodata vitara xD

Купљено брдо суплемената.

Пре неки дан решио мало да се зајебавам са пампом, па на крају тренинга узео и одрадио 10 серија бицепс прегиба са шипком у суперсету са трицепс пушдауну, пауза без. Бицепс имао упалу трицепс не хех.

Ja ne mogu da aktiviram listove, znači isprobao sam u posljednja 2 mjeseca sve i nijednom nisam odradio tako da imam upalu.

Навико се јадан, вероватно би морао да га радиш цео дан, па тек сутрадан да осетиш нешто.

Znači, tovarim ga kao nenormalan, radim sve položaje, ogromne serije, male serije, superserije al jok. Trčao sam uzbrdo, nizbrdo, skakao ma jok...

Jebo ga ljeb, nervira me stvarno.

Kad sam od ćaće naslijedio jebene brdske listove, ko koza...

Куд ја нисам од свог листове наслиједио. У педесетој години скочи више од мене :)

Da ste vezbali koliko ste pisali po ovoj temi sad bi bili bodi bilderi.

Nismo mi bodi bilderi, mi smo powerlifteri.