Prijava

Oduskoro verovatno postajem kolega teretenas lel

I tako do 100 hiljada tona!

Маторее док не подигнем 240кг не одустајем. Бућицама. Левом.

Šta mislite o 5x5 programu?

EDIT: Ako je neko radio nek opiše malo svoje iskustvo, rezultate, to bi bilo najbolje.

Мислим да је 10

Хехехехехе ја се шалио да видим какви сте из математике

A, mojne sad da si se salio!

Nego smarko odakle ti ta karikatura, vrh je, i cime/na cemu je radjeno to?

https://www.facebook.com/mojekarikature?fref=ts
Радио човјек, радио на компу, има ону таблу за цртање, добио сам то, фајл слике, фајл већи у пдф-у и уоквирену слику овакву :)

Koliko ti Brus naplatio posredništvo?

А ако ти кажем да Брус није имао везе са тим и да сам добио на поклон? :)

Ako mi to kažeš normalno da ti neću verovati lolo

Kakvo mišljenje imate o Amixu? Firma probija naše tržište, mnogo su jeftiniji od ostalih "popularnih proizvođača", a stvarno su ono, pjur kvaliti...
-je l' uzimao neko nešto od njih?
-probao sam nji'ov vej, stvarno kidalica, gust, lako se muti, baš ono, preporuka...

Jedno ozbiljno pitanje. Koliko su korisna ruska zvona, ako se ne varam u nazivu. I onaj roler za trbušnjake. Takođe koje su preporučljive težine tih zvona...

Meni su gotivna, može sa njima svašta da se radi. Guglaj kettlebell T nation, ima nekoliko dobrih tekstova.
Roler nisam probao jer nema kod mene u teretani a i štrokav je pod, ali hvale ga mnogi.

Meni su gotivna, može sa njima svašta da se radi. Guglaj kettlebell T nation, ima nekoliko dobrih tekstova.
Roler nisam probao jer nema kod mene u teretani a i štrokav je pod, ali hvale ga mnogi.

To bih zaista mogao da uradim, da guglam malo. Voleo bih da se spremim u narednih godinu, godinu i jače za neki pristojan triatlon. Ono atletiku sam trenirao, treba mi 300 jevreja za pristojan bajs i dobra posećenost bazenu.

Kul, onda će ti biti sigurno od koristi zvona.