Prijava

samo da znate svi vi na ovoj temi da ako budete dolazili u cg turisticki imate samo dva gej frendli hotela u cijelu CG.

onaj ko kaze da steroidi ne valjaju taj nema pojma.
Preporucujem svakome

Što je? Prošlo ljeto, pa se ne trenira... :)

Не престаје се ни зими, ни љети, ни кад је јесен, ни прољеће, ама никад :Д

There's something
wrong with a society that drives a car to workout in a gym.- Edgar Wilson Bill Nye

aha! Pozdrav za SMarka

SMarko, obrati pažnju, mala ima želju. pozz

Јуже, не мораш ми цртат' чоче, ја се правим наиван само.

here's something
wrong with a society that drives a car to workout in a gym.- Edgar Wilson Bill Nye
aha! Pozdrav za SMarka

Срдачан поздрав.

Него ако сретнеш неђе овога Едгара, речи ти њему да ја не могу 15 километара прелазит' сваки дан ради тренинга пјешке, да зна.

Vesnam ja ću da ti dam svoje viđenje ovog citata dok smarko ne dođe. Ljudi idu kolima do teretane jer se kardio radi posle treninga a ne pre. A glupo je da dođu kolima do gyma a posle da otrče nazad kući. Ostadoše onda kola tamo. Glup ti je citat mnogo.

Evo sad i ja shvatam da je glup. Ali nijesam ja kriva, no Edgar. Sad da je živ pa da mu kažemo kako se izglupirao nenadano i kako Marko ne može pješke 15km dnevno, bilo bi dobro. Pouka: Ne vjerujte svemu što pročitate.
Ali i nije toliko loš ovaj citat.
EDIT:

Ne vjerujte svemu što pročitate.

Kako tebi da vjerujem, Juže?

Ja lično, najviše poverenja imam kad pogledam nekoga u oči. Moraćemo to da odradimo. PVT

Кад је рекао да те гледа у очи, није мислио на очи.

Тако је, слажем се.

Mare i Laki, dajte neki back lat spread! Tema ovako gubi smisao.

Стварно нема смисла!

http://i.imgur.com/pXPeeZk.png

To, Laki jebaču! Leđa bez akni. Mare, izazvao te čovek!

Како те није срамота да се скидаш го пред Богородицом Лаки ?

A pazi ti to, leđa kao kod Herkula, a ispred stoje knjige kao u biblioteci. Načitani Terminator ej.

Drljaš kurac već 5god na ovoj temi za TO?
Brate razočarao si...
De be lo