Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=cJRVVxmytaM

Jel to ovo?

Ja to zovem Sašo vežba, po nekom Sašou što mi pokazao. Koliko radiš serija, ponavljanja?

Мора да си преклијештио нешто ту у пм... Мислим да је фора да не истежеш сад леђа, ја једне прилике исто тако осјећао бол, али као да ми неко испод лопатице забија нож и лежао, одмарао читави дан, ркео' супер, идем на тренинг и за баксуза кажем брату да ме ухвати у положај да истегнем леђа, еееее каква је то кардинална грешка била :Д

E баш то Смарко. И то само испод леве лопатцие, а кад су болови били на врхунцу, када бих устао леви трбушњаци би се напрегли максимално.

Јесте, та вежба Пакле. Може са бучицама може и шипком, боље са тешким бучицама по мени, фазон је наћи довољно тешке. А радим како ми кад падне, није то нешто важно за мене.

Е па не истежи се, само лагани покрети који одговарају, вјероватно ћеш морат' да нађеш неки положај за спавање ђе ћеш моћ' да дишеш несметано и ђе те неће бољет', али јебига, $утра ће све бит' нормално поново, тако је мени било :)

Obicno ne pratim, ali juce kod drugara naleti Fight chanel, borba Tomislav Spahovic BiH protiv tamo nekog, covece ono nije realno, kroseom u gard ga obara svaki put. Skocko cime se rokaju takvi uglavnom?

http://www.fightsite.hr/insula/img/w645-h392-c645:392-q100/Media/Spahovic-GolcicFFC3-1.jpg

Мастерон, депо, итд... Ко зна што све шибају... Али овај и изгледа брука :)

Причао ми брат од ујака, тренирао греплинг, био неки лик 10 кила лакши од њега, брат се буквално играо са њим на спаринге, бачи га лагано, на њега не може да мрдне итд...
После неког времена, лик му каже као типа Е БОКИ АЈДЕ СЕ ПРОБАМО МАЛО, и оно регуларно, брат крене, вели на прву руку кад сам га уватио, видим лик ка' да има 20 кила више, не могу да га помјерим, тамо-вамо, мало на искуство, бачим га некако на земљу, скочим на њега.... И вели ми ЗНАШ ЛИ ОНО КАД УЗМЕШ МАЛО ДИЈЕТЕ ПА ГА БАЧАШ ОДОЗДО ДА ЛЕТИ, Е ТАКО ЈЕ ОН МЕНЕ ЗБАЧИО СА СЕБЕ, КА' ДА ИМАМ 10 КИЛА....
И оно питао га што користи, овај ваљда узео мастерон, спрема' се да потпише уговор са УФЦ-ом, међутим до финала није темпирао форму итд, сјебе га неки лик у финале...

Вели дође на тренинг 30 пута се попне уз канап и спушти, не зна што ће од снаге :Д

E, ladno ću da zaključam ovu temu da vidim 'oće li ovaj bilder onda nešto da nam napiše na forumu :)

Pomalo me boli levo rame kada dizem, bez obzira dal radim grudi ili biceps. Jel mi pametnije da malo batalim ili da nastavim posto nije jak bol?

E, ladno ću da zaključam ovu temu da vidim 'oće li ovaj bilder onda nešto da nam napiše na forumu :)

Ја само могу да дођем и да се расправљам са келтом, ништа друго :))

Pomalo me boli levo rame kada dizem, bez obzira dal radim grudi ili biceps. Jel mi pametnije da malo batalim ili da nastavim posto nije jak bol?

Ђе те боли, на који покрет, како?

Pa npr kad dizem na bendzu pa me levo malo jebe a inace mi leva ruka malo slabija, al nije jak bol nego me strahda ga ne sjebem. Isto nor kad pri zagrevanju vrtim ruku pomalo pucketa.

Preforsirao si zglob, smanji terete i pojačaj malo unos masnoće.

Pa jesam jedan dan malo vise potegao i cim sam video da mi je potesko, smanjio sam a dans sam radio ledja i triceps i bilo mi ok. Sutra cu ramena al sa manjim tezinama a zanimljivo da kad radim ramena skoro da ne boli vec samo biceps i grudi. A koja je fora sa masnocom (doduse, moguce da ne unosim dovoljno posto pazim na hranu jer treba jos da smrsam)?
A inace dosta sam smrsao (23-4kg)al treba jos malo jer sam se bas bio zapustio, pa sam mislio da radim samo kardio al sam odlucio da dizem i plus posle jedno 40 minuta kardio, jel mi bolje da nastavim tako ili da se okrenem samo kardio vezbama?

Fora s masnoćom je u tome što masnoća čini vezivno tkivo, tetive i podmazuje zglobove. Kad telo stvara salo ono to čini da bi napravilo rezervu za gladne dane, ali kad naglo mršaviš ili prestaneš sa unosom masnoće telo se "uplaši" da su ti dani došli i "stisne dupe" pa odbija da razloži salo.
U prvo vreme pristaje ali ako je period "gladi" prolongiran onda počinje štednja i krene rastvaranje lakših masti.

U prevodu: predugo kontrolišeš ishranu i nestaje ti podmazivanje zglobova, telo pokušava da te spreči da i dalje radiš fizički intenzivno tako što "odabere" neesencijalnu tačku i "razboli" je privremeno. Ako nastaviš sa smanjenim unosom masti uz intenzivnu vežbu trajno ćeš oštetiti zglob. Zato služe dani pauze u dijetama. Uzmi jednom dnevno malo čvaraka ili namaži masti na hleb, a možeš i skuvati kolenicu pa pojesti malo onog vezivnog dela - ne kažem da sad uzmeš mast kašikom da rokaš ili pola kile slanine, samo malo, tek da zezneš mozak da ukapira da nisi gladan.

I malo smanji intenzitet treninga, smanji samo težine na nedelju-dve, a radi iste vežbe.

Aha, hvala. Pa nisam ja naglo smrsao i nije klasicna dijeta vec ne jedem hleb, slatko, sokove (mada uzmem i to povremeno) i to ali jedem sve ko i pre, samo manje. Al npr jedem meso (sve vrste,najvise prasece i ne pazim da bude posno), sve kuvano, voce, povrce samo u manjoj kolicini. A ne forsiram tezine, cim vidim da mi je mnogo ja smanjim nego sam taj dan cimnuo malo jace. Ma ne bi ja ni isao u teretanu, nego sad ne mogu kosarku :(.

И уноси здраве масти иначе, требају ти... Бадем, ораси, кикирики (печени), маслиново уље....

Onda si dobar, samo si malo istegao tetivu ili mišić - dve nedelje pazi na pokrete i terete i rešićeš problem. Nije loše ako imaš nekog da ti to malo utegne u elastični zavoj dok vežbaš. Malo da osigura zglob, a malo da te spreči da ga više povrediš.

E da, ovo što Mare reče, to nemoj izbegavati. Možeš i tunjevinu u paradajz sosu - ima dobre masnoće, a nema ulja.

Pa unosim, posto volim to i cepam badem, kikiriki, orase, suncokret. Malo mi jebeno sto se trenutno hranim u menzi ali uzimam zdravije obroke, posto uvek ima vise jela, pa jedem obicno ribu, kuvanu sragarepu, grasak, ponekad pirinac, spanac i slicno.

Milos odmori malo rodjace, 23 kile skinuo, na sta licis sad.

Bruce odakle kopiras te tekstove sto postujes.