Prijava

Каква је то машинерија :)

Убачио сам у суплементацију и домаће кобасице.
Поздрав.

Одличан избор.

Хвала, хвала.
Ускоро ће стић' и суплементација за подмазивање зглобова и тетива у виду шарене сланине.

hahahaha jebem ti sunce

Jel mi može neko reći kolika bi, po vama, trebalo da bude optimalna pauza od teretane?

Planiram da mesec do mesec i po pauziram, do sad sam išao nekih 7 - 8 meseci, smršao 8 kila i istovremeno nabacio mišiće... Imam mogućnosti kući na gladijatoru da radim sve bodivejt vežbe i teg (samo jedan) od 10 kg (možda uspem da uglavim još 2,5 kg), al osećam da mi je sve to malo jbg. Ramena, biceps, pa čak i lat malo pogodim, ali sisu nema šanse. Navikla sisa na bučice od 25 kila, 30...
Već nedelju dana ne idem, samo bodivejt i taj teg svaki drugi - treći dan, i već se osećam hendikepirano... teretana je zaraza jbt.

Што би правио паузу уопште? Осим ако ниси елитни дизач тегова, или поверлифтер, а чак и они за време ''паузе'' раде неке лагане тренинге.

Dobro je napraviti pauzu ali je i treba zasluziti. Mesec i po dana nakon 7-8 meseci vezbanja je sprdnja i tako ces samo tapkati u mestu. Ja sam trenutno na pauzi od 10 dana nakon 1,5 god bez pauze i bez ladjenja jajca na treninzima, da se telo odmori, mikronutrijenti nagomilaju pa onda jos jace.

Ima više razloga... Tanak sam sa kintom u zadnje vreme, al bih mogao da skrpim za sledeći mesec...
Druga stvar je što sam na početku imao definisan cilj (gubitak kilograma + nabacivanje mišića). Sad sam se baš fino sklesao a ujedno i raširio, vene iskaču i sve to, al nemam neki cilj. Poslednjih mesec i po ne znam šta ću, dal da smršam još malo ili da se bulkujem.. Upao sam u rutinu

Ako ti se ide - idi. Ako ne - nemoj.

Ne igraš u Realu, jbt, opusti se.

Ev i ja mjesec i po već radim samo kardio, list, trapez, podlakticu. I super mi je.

Rutina je poenta i cilj svih ciljeva. Da ti je to način života, znači sad održavaš dok ne umreš LOL. Nemoj samo te fore smorio se bla bla. Najbolje sad uzmi sterojid pa se rokni.

Ako ti se ide - idi. Ako ne - nemoj.

Ne igraš u Realu, jbt, opusti se.

Ev i ja mjesec i po već radim samo kardio, list, trapez, podlakticu. I super mi je.

А и ово што каже Скочко. Моје се односило на то да ако имаш воље и немаш никакву препреку да вежбаш нема разлога да правиш паузу.

Valjda ne mogu da se pomirim s tim da ću ceo život morati didem u teretanu da bih održavao, hteo bih didem pola a drugu polovinu da vežbam kod kuće :)
Zato sad razmišljam o bodivejtu kao nekoj alternativi koja će da me kolko tolko održava dok se opet ne vratim.

Dobro je napraviti pauzu ali je i treba zasluziti. Mesec i po dana nakon 7-8 meseci vezbanja je sprdnja i tako ces samo tapkati u mestu. Ja sam trenutno na pauzi od 10 dana nakon 1,5 god bez pauze i bez ladjenja jajca na treninzima, da se telo odmori, mikronutrijenti nagomilaju pa onda jos jace.

Иста ствар код мене.
Чекам нову годину, можда шибнем у уторак неки фул боди чисто да се опростим од ове године онако....

Направио сам највећу паузу 4 дана, али и тада сам одрадио фул боди прије него сам је направио, да би ми мало лактови попуштили и зглобови, јер су ме бољели убитачно...

Сад ћу да направим једно 10 дана паузу, да одморим од свега, па онда што рече мурби још јаче, нема друге :)

ЕДИТ: Хехе
http://broscience.co/dips-incorrectly-crossfit-way/

Ја данас одрадио последњи тренинг у 2014. Бицепс, трицепс, мало трап, стомак. После одма све то пресеко са 3 јегера у неком локалу где играле гологузе играчице = тест буст. Солидна година, одрађен један део вишегодишњег плана. Настављам већ у понедељак, јер сам своју паузу имао у новембру.

Oćel ko od vas dokači slike ili će samo da serete?
Gledaju mi se gola muška tela a i ovako vam neveruemo da ste napucani