Prijava

Oblače, o čemu pričaš, kakve majice?

Aj dajte neki primer/link HIIT treninga gde je samo trcanje u pitanju, molim vas.

to je oblak nosio na sebi da bi se više oznojao

Radi fartlek brate. To je najjebanije u trčanju. Jedino je ritam trening nekada teži, ali je i ovo smrt.

Hvala, matori, probacu. Sinoc sam trcao, 600m jogg, 300m sprint. I tako par krugova... Veceras nisam, nije mi dobro.

http://i.imgur.com/wfeiBWe.jpg

like ako se slazes
comment ako se neslazes

Radio danas nožurde i ramena sa sve tricepsom u kombinaciji. Sve me boli, ramena sam iskidao, još ih klještio na čučnju pod težinom. Oporavljaću se tri dana miša mu njegovog, ali me zanima jel valja toliko forsirati.

Kako vi vidite više napretka: kad radite jednu veću mišićnu grupu i jednu manju (grudi-biceps, recimo), ili ovako kao ja, tri grupe: jedna veća - dve manje.

I da, pričamo o treningu koji traje sat vremena, ali ne duže od sat i po.

Уф, то је широка тема бато, иљаду теорија. Ни сам нисам сигуран шта је најбоље лоло.

Vidi šta je caka: ovo kad radim više grupa, tripujem se da ću sporije dobijati na hipertrofiji jer svaka mišićna grupa dobija manje tenzije, ali ekonomski gledano, ovako mogu da treniram triput nedeljno i da imam pošten odmor svaki drugi dan, umesto kao dosad, dva dana radim, jedan odmor.

Po telu kapiram da je trening bio dobar jer je upala srednja, sve tri grupe, dok sam pwm smazao k'o mećava.

Znaš šta se samo bojim, da me ovakav režim treninga ne izmuči u vidu mišićne mase (jebite se krosfiteri, jebite se!) i da ću povući više na učitelja joge nego na izbacivača, ako me kapiraš

e da se pohvalim uspeo sam da uništim lats
takvu upalu sam dobio i srećan sam
OJEBO SAM GA

kolko radis lac da vidim jesam li jaci

brateeemoj koju vežbu reci odmaa da ga merimo