Prijava

Marvelous serem se ja na trening nogu, ramena i tricepsa koji ukupno traje sat vremena,
neces tako da rastes decxskoy!

Trajao je sat i po, lolo. Po 9-10 serija za svaku grupu, po sistemu manja-veća-manja. Nemoj kakiti :*

Uostalom, znam da se zajebavaš, ali ti dobar trening mo'š odraditi i za 45 minuta. Pričamo o izolacionim.

Najjača rečenica mog ćaleta ikada:
"vidi ovog konobara, nabildovao se kao nešto misli da je neka faca a radi u kafiću za 30 hiljada"
xaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaaxxaxaxaxaxaxaxa
mišići su poslednja stvar koja vam treba u životu, bitnije je imati:
-pare
-muda
-šarm
-harizmu
-prijatan izgled
-inteligenciju
-elokvenciju
-kulturu

Ih, ja sam najjači bio kad sam radio treninge od 40 minuta.

Maestro, kapiram da si ovo napisao iz kafića preko androida koji ti je ćale kupio, dok piješ limunadu koju te on časti jer mu prošao tiket. A ti sve u fazonu uživaš, kapiraš filozofiju života, polagano ispijajući svoj sokić i gledajući prolaznice, odlučiš da se iskenjaš na vukajliji kao četrnaestogodišnjak, onako amaterski. A jesi moralista, i to onaj pravi. :)

Ne zajebavam se, kakvi izolacioni treninzi nogu?
Sta ti je cilj, da se "zategnes" ?

Sta takvima kao ti treba samo grubo, vidi se da niste navikli na bol :) !

Gde ja ta punpa, da ti je olupam o glavu tu pametnu? Tenzijom i većom težinom pogađam mišićne grupe, radio ja pola sata ili sat i po, nije bitno. Ako radim kraći trening, plafon dve grupe, ako je duži, ubacim još jednu manju (tipa podlaktica, biceps, kalf). Uz dobru formu i veću kilažu, sa 3-4 kruga vežbi za jednu mišićnu grupu u rangu od isto tako 3-4 seta, gde ti je intenzitet treninga 75-85%, ti nema šanse da ne pogodiš ciljani mišić, ne razumem o kakvim ti bolovima i mazohističkim treninzima govoriš, gde ti ideš, bajo! :)

фикс идеја ми паде на ум, саћу да одрадим 20 серија за лист, минимум понављања 20, одмор између 1 минут.
EDIT: pauza manja od pola minuta, pumpa jaka, listovi gore.

Jebote, smršao sam dvanaest kila, spao sam na neku jadnu kilažicu. Lik koji je pre radio u teretani pa navratio jedva me prepoznao. Danas primetih kad sam se obrijao, lice mi je skroz ispijeno, ispale mi jagodične kosti. Nešto kao doni darko iz Nightcrawler-a:
http://www.dodaj.rs/f/1P/HZ/3Hh5F30G/screen-shot-2013-10-22-a.png
Od jeseni će da padne nabacivanje mase, ovaj brus-li život nije za mene.

фикс идеја ми паде на ум, саћу да одрадим 20 серија за лист, минимум понављања 20, одмор између 1 минут.
EDIT: pauza manja od pola minuta, pumpa jaka, listovi gore.

Ја почео у нову теретану јер сам почео да радим, па морам... Ок је...
Први дан урадио леђа и лист, лист неких 10 серија на ону машину што се ради стојећи....
Прије тога нисам тренирао 10 дана и био сам болестан, температура ме сагорела, пао сам на 90 кила....

Ево ме држи упала, убија ми лист ,

Od jeseni će da padne nabacivanje mase, ovaj brus-li život nije za mene.

Ма маса је мама.

Ova vežba gde gamiže na 2:37 deluje interesantno, moraću da probam.
Ova na 2:53 je mnogo dobra.. biceps, rame, nema šta ne radi... može čak i trapez/lat da se pogodi, u zavisnosti od težine bučice. A dobra je i za podlakticu, da se privikne posle duže pauze.

Radi tako kao on što radi na 2:53 i očekuj neke lepe povredice. Niđe veze forma.

Vežba je dobra, nisam rekao da on radi dobro. Vidi se da cima. Mora sa manjom težinom i ravnomerniji pokreti.

Ово што он покушава да ради је хамер прегиб и ту би требао да ради само бицепс :/ Осим ако не покушава нешто друго.

Pomešao sam tu vežbu sa običnim pregibom. Kod hamera mora lakat da bude u mestu i samo se pomera podlaktica, gore-dole. Tako da pogađa biceps, mada meni nekad pogodi i podlakticu.
Kod onog standardnog pregiba (gde se bučica povlači ka grudima) uspem čak i trapez da zategnem. Ne znam kako ali uspem, cela ruka gori, od ramena do zgloba.

Tako da pogađa biceps, mada meni nekad pogodi i podlakticu.

Brate, ti ne možeš da radiš biceps, a da ne pogodiš i podlakticu iz nekog ugla. Jedino da nekako nalepiš teg na zglob tako da ga ne držiš šakom :)

Isto važi u manjoj ili većoj meri za sve vežbe gde držiš teg šakom, al ono, za biceps je u većoj :)

Pa to, zato mi čudno što Laki kaže ''samo biceps''. Ja od pola vežbi ubijem i podlakticu hteo ne hteo.
Jednom prilikom sam posle mesec dana pauze seo na lat mašinu, odradio nekoliko serija - ma kakav lat, nisam ga ni čačnuo, čak nisam ni biceps, al' sam zato podlakticu uništio :)

Au bre Jocko, pa gde s onakvim listovima podlaktica da ti štuca? :)
Laki je verovatno podrazumeo da radi podlaktica. A hamer pregib je bre kad uvatiš bučice uspravno, da dlanovi idu jedan ka drugom, pa su ti ruke s bučicom kao čekići :)

http://i.ytimg.com/vi/zC3nLlEvin4/maxresdefault.jpg

Kod onog standardnog pregiba (gde se bučica povlači ka grudima) uspem čak i trapez da zategnem. Ne znam kako ali uspem, cela ruka gori, od ramena do zgloba.

A to uspeš zato što varaš :D Smanji malo težinu i striktno to radi. Varanje samo na poslednjih par ponavljanja.