Prijava

Smarko daj slike :D

+1 ^

Za te pare neka kupi dzak pirinca i krompira

Pirinač i nekako, al ko će guliti toliku krtolu

Smarko daj slike :D

Не смијем да узнемиравам вукајлијаше мојим монструозним тијелом :)

Pa odgovor koji si dobio je šaljiv ali realan. Nisu to nikakve mađije, zašto misliš da ti to uopšte treba?

Nisam rekao da su madjije, treba burazeru a ne meni, a treba mu jer je mrsav i ne mere se ugojit a jede ko strvina..ja da toliko jedem imao bi 120kg

Mnogi misle da jedu mnogo, a ne jedu dovoljno, to je vrlo česta pojava. Ako trenira u teretani, ako radi čučnjeve i druge važne vežbe i jede više nego što troši, ugojiće se, nije to neka nauka i ne trebaju ti gejneri. Osim ako ima pantljičaru il neki kurac. Ako mu je teško da jede više, nek pije litar mleka dnevno. Ako opet ne ide nek pije 2 litra, 3 litra. Mleko je magija, majke mi, litar mleka je 500 kalorija i 30 grama proteina pa ti vidi.

Gejneri su kurac za tu svrhu, ako ne jede dovoljno, bolje da nauči da jede više, jer će u suprotnom prosto da izgubi sve što je dobio čim prestane da ih pije.

Ne radi u teretani..

Ne znam da li ima pantljicaru ali znam da mleko ne pije uopste, tako da eto jedan deo problema je resen..ja mogu da sabijem po 2l mleka dnevno on ni da okusi..

Ovaj nitromax svi preporucuju, reko da mu uzmem da pije bar metar dana, cini mi se najbolji odnos UH i proteina za te pare..

Scouser, не једе ти брат довољно, енд оф стори.
Што више меса, јаја, рибе, млијека, што да не.. Пиринча, кромпира, овсених, па и љеба ту и тамо, неће на бину....

Да знаш да сам на пола помислио оно како излази машинерија нека од пантљичаре :Д

Moguce je da covek jede dosta samo da jede pogresnu hranu, verujte mi.

Па то се подразумијева...
Неће мишић порас' од љеба и саламе, то је сигурно... Или кад ми кажу ЈЕДЕМ ПО ПО' ЉЕБА ЗА ОБРОК, поса' си направио..

http://i.imgur.com/Rt7Tz6Q.png

Почео са програмом у понедељак. Као помоћне убацио, за тренинг 1 - РДЛ, леђну екстензију, лат пул (мора нешто за леђа на сваком тренингу), стомак на крају; за тренинг 2 - мртво, леђну екстензију и шрагсе.
Од понедељка ме држи упала ложа, надам се да ће бити боље до петка.
Средом радим горњи део тела, ББ фазон чисто да машина ради.

Пре овога сам радио његов бенч програм.

http://i.imgur.com/UBpMF9l.png

Ради се углавном са релативно ''лаким'' тежинама, два пута недељно. Једино при крају има пар ''тешких'' серија и макс покушаји. Оно што је интересантно је да сам приметио фин раст горњих мишићних партија, поготово латова, највероватније због волумена који се ради и на помоћним вежбама.
Ја сам за помоћне радио следеће: једноручно веслање 3х8+, згибови 30 комада, лат пул неутралним хватом 4х6+, сајд латерал рејз 1х10+, триц пушдаун 4х8+, хамер прегиб 2х8+, прегиб шипком 3х8+, висеће издизање ногу 3х10+.
На крају, сушти циљ програма нисам испунио, тачније све сем последњег понављања на 105%, али много ситнијих фактора нисам испунио да би се то остварило, можда није био добар дан, али све тежине до тада сам релативно лако подигао. Можда и зато што сам неке препоруке бацио кроз прозор и поштовао само главни темплејт лел. Вероватно би са још једним циклусом од 5 недеља то лагано испунио, али није бенч све у ћивоту :D

prodajem klupu za bendz, sipku i dva tega od 15kg vrlo povoljno, info u pvt

Ulazim danas u teretanu i vidim devojku koja mi se sviđa već mesec dana. 180cm, oko 65 kila, duga bujna crna kosa, koža kao svila, divan osmeh, strukić, dupe savršeno, grudi još bolje, sve na mestu, znači desetka.

A rešio sam bio još pre dve nedelje da ću da joj priđem kad je budem video, samo nikako da naletim na nju. I uđem ja u konverzaciju s njom, kad ono '99 godište, nisam mogao da verujem. Jebo me patak koji sam baksuz.

љооооооооооооооооооооооооооољ

него добро си активиро ову тему. Има ли неко да препоручи неки добар програм за ноге (лист највише). Оћу на зиму да турим неку тетару преко целе ноге па гледам мало да је набилдам хехе

Šta je tetara? O.o

Elem, nije neka nauka noge uraditi, samo nauči da radiš čučanj i radi izdizanje na prste i šta već možeš za list. Uvek je muka s listovima, teško rastu, mada moj još i napreduje, uglavnom od običnog izdizanja na prste (sa šipkom, tu tovarim više nego na čučanj). Takođe trčim i preskačem konopac, to je isto dobro za list.

List je vezan za koleno i za petu i drukčiji delovi se naprežu kada je koleno savijeno i kada je opruženo, dakle optimalno bi bilo da radiš nešto stojeći pa posle sedeći. Preporučio bih 4 serije od 8-10 ponavljanja stojećeg izdizanja na prste sa šipkom i 3 serije po 15-20 ponavljanja sedećeg izdizanja na prste ako imaš mašinu, to je ovo
https://www.fitness-equipment.com/acatalog/531l.jpg

Radi istog dana ili u različitim danima, ili oba dvaput nedeljno ili kako kod oćeš.

Za čučanj nema pravila, ljudi ga rade od 1 do 10 puta nedeljno. Ja volim 2, najviše 3 puta. Preporučio bih Greyskull LP program ili Starting Strength.

Ulazim danas u teretanu i vidim devojku koja mi se sviđa već mesec dana. 180cm, oko 65 kila, duga bujna crna kosa, koža kao svila, divan osmeh, strukić, dupe savršeno, grudi još bolje, sve na mestu, znači desetka.

Баш ме чуди што ти се свидела :в Шта има везе баћо што је 99' свит сикстин

Zar nije kažnjivo zakonom?

Ne budalo. Starija maloletnica je to. I njih mora neko da voli jbt.