Prijava

Ložiš me? Ja sam uvek mislio da je nešto u fazonu da sa maloletnicama smeš da imaš seks samo ako je razlika ispod 5 godina. Jel ima to negde onlajn da se proveri?

Brate nemoj nub biti jbg. Pa kad se to godiste ne bi jebalo mnogi suva kurca bili bi

U tom slučaju sam zaista budala.

нема шта да провераваш ја ти кажем као правник, са навршених 14 је легално
не бламирајте се цео живот са форицама - сад је напунила 18 легална је хехе ;))

aj apruv dis
14 god je legalno kod nas

čitao sam ja taj zakon nešto jer sam petljao sa jednom od 16 leta, i koliko znam sa 14 je seks legalan, to sam siguran a da te tuži za zavodjenje maloletnice ima pravo ako ona nema 18 godina a ti si od nje stariji više od 5 godina, tako nešto, za ovo drugo nisam siguran. Uglavnom, i da je tako što bi te tužila jebote? Rokaj sve što je 14+ i dobra pička, šta gledaš dal je 98, 99 ili 00, koga boli kurac, samo da je legalna, tj 14+

Kapune kod nas jeste ne znam u Mađarskoj kako je haha

da te tuži za zavodjenje maloletnice ima pravo ako ona nema 18 godina a ti si od nje stariji više od 5 godina, tako nešto, za ovo drugo nisam siguran

ЛООООООЛ завођене малолетнице, какво кривично дело!
наравно да не постоји, није постојало ни у 19. веку нити било кад

Kapune kod nas jeste ne znam u Mađarskoj kako je haha

haha kakav si skecher ko đoto...

100% nosis skechers patike looooool

NE BRT SAMO PUMA FLEGŠIP

САМО ПУМА ДИСК, ТОЈЕ ПРАВИ ПУМИН ФЛЕГШИП

Да ми је да видим овај меч да се пресмијем ка' чо'ек :Д

smare, ne znam najbolje kako bi ti dočarao koliko je moja svakodnevnica jadna, ali znaj da ona to u potpunosti jeste, prejadna je. kada god krenem putem prodavnice spustim glavu za 80 stepeni na dole u odnosu na vrat i tako pokunjen krećem se po gradu. pre neki dan se desilo nešto jako čudno-ispred mene se preprečio ker, jako mali i ofucan ker kojem je parče hleba nedeljno bio pravi luksuz, e takvo biće me je pogledalo sa toliko sete da mi za malo suze nisu pošle (emotivan sam tako otkad sam dobio pa prosledio vučjaka mog). kao da je taj pas želeo nešto da mi kaže, nikola, izgledaš grozno, afrikanci imaju razvijeniji grudni koš od tebe, koliko si težak? i od tada počeo sam sve više da razmišljam o svom fizičkom stanju i o tome kakvo bi ono moglo biti u budućnosti. imam 18 godina. visina mi je oko 195, kilaža ne znam, ali preko 70 bi trebalo. imam crnu kratku kosu.
od onog dana kada se ukazao ker, zapustio sam se, totalno. sada mi je kosa totalni žbun nepodšišani onaj, smanjio sam unos hrane, smršao sam još. jedan moj drug je to izjavio, možda me je trolovao, ne znam. u svakom slučaju želim da te pitam za savet, ovo čak nije ni pitanje, ovo je molba:kako da se najbrže razvijem(u gornjem delu) a da pritom ne unosim mnogo kalorija. smare, veruj mi, stanje je toliko loše da ne izlazim iz kuće nedelju dana. samo kada moram ja je napustim. čak sam školu batalio zadnje sedmice, valjda će se to opravdati, a i imali smo blok praktični prošle nedelje gde smo išli u el-distribuciju ali se tu nije moralo dolaziti, srećom po mene. situacija je došla dotle da se bojim razgovora preko mobilnog, imam osećaj kao da se preko glasa može zaključiti koliko smešno izgleda moja mišićna masa, a možda je i nepostojeća.
zato, bez stida, ovom prilikom te najiskrenije molim da mi pomogneš, ako uspeš znaj da si promenio život jednoj osobi. da tako svi radimo svaki dan gde bi nama kraj bio.
ako na mesečnom nivou pomogneš i jednoj osobi to je pravi uspeh i tvoj cilj je ispunjen jer je to bit svega.
hvala!

pre 3 dana sam krenuo u teretanu i kupio sam power protein od pola kile.nikad nisam pio te suplemente ovo mi je prvi put.imam 187 i 88 kg.plan mi je da imam 93 kg.kakva su vasa iskustva sa ovim proteinom, jel ima efekta i koliko.znam da ne mogu da nabijem 2 kg misica sa ovim za 10 dana ali valjda moze da ide brze nego obicno.i interesuje me sta se desava kad se prestane to da se uzima?onda ne unosim toliku kolicinu proteina pa mislim da ce i misici da otanje ili to ne mora da znaci?

smare, ne znam najbolje kako bi ti dočarao koliko je moja svakodnevnica jadna, ali znaj da ona to u potpunosti jeste, prejadna je. kada god krenem putem prodavnice spustim glavu za 80 stepeni na dole u odnosu na vrat i tako pokunjen krećem se po gradu. pre neki dan se desilo nešto jako čudno-ispred mene se preprečio ker, jako mali i ofucan ker kojem je parče hleba nedeljno bio pravi luksuz, e takvo biće me je pogledalo sa toliko sete da mi za malo suze nisu pošle (emotivan sam tako otkad sam dobio pa prosledio vučjaka mog). kao da je taj pas želeo nešto da mi kaže, nikola, izgledaš grozno, afrikanci imaju razvijeniji grudni koš od tebe, koliko si težak? i od tada počeo sam sve više da razmišljam o svom fizičkom stanju i o tome kakvo bi ono moglo biti u budućnosti. imam 18 godina. visina mi je oko 195, kilaža ne znam, ali preko 70 bi trebalo. imam crnu kratku kosu.
od onog dana kada se ukazao ker, zapustio sam se, totalno. sada mi je kosa totalni žbun nepodšišani onaj, smanjio sam unos hrane, smršao sam još. jedan moj drug je to izjavio, možda me je trolovao, ne znam. u svakom slučaju želim da te pitam za savet, ovo čak nije ni pitanje, ovo je molba:kako da se najbrže razvijem(u gornjem delu) a da pritom ne unosim mnogo kalorija. smare, veruj mi, stanje je toliko loše da ne izlazim iz kuće nedelju dana. samo kada moram ja je napustim. čak sam školu batalio zadnje sedmice, valjda će se to opravdati, a i imali smo blok praktični prošle nedelje gde smo išli u el-distribuciju ali se tu nije moralo dolaziti, srećom po mene. situacija je došla dotle da se bojim razgovora preko mobilnog, imam osećaj kao da se preko glasa može zaključiti koliko smešno izgleda moja mišićna masa, a možda je i nepostojeća.
zato, bez stida, ovom prilikom te najiskrenije molim da mi pomogneš, ako uspeš znaj da si promenio život jednoj osobi. da tako svi radimo svaki dan gde bi nama kraj bio.
ako na mesečnom nivou pomogneš i jednoj osobi to je pravi uspeh i tvoj cilj je ispunjen jer je to bit svega.
hvala!

http://www.reactiongifs.com/r/2011/05/lurker.gif

А види баћо, исто колико споро добијеш те граме мишића исто толико ће и да оду ако смањих унос протеина, претпоставимо да је разлика само прашак, а потрошња иста. Можда сам ипак одвалио, али сумњам.

Samo da vam javim da je onaj NitroMax hardcore predobra stvar, sve preporuke