Prijava

Ima rok još godinu dana, uzimala sestra, ali prestala da pije. A ja hoću da se ustalim na nekih 65kg. Sada sam oko 70.

Koliko si visok kad ciljaš 65kg jebote?

kapune ja samo u pansportu, sto je sigurno sig je

173cm.
Ja sam od onih kepeca.

calves and traps <3 Док сам лист успео само да издефинишем тако да се сви обриси виде а масе врло мало, трап је напредовао и у маси од како сам почео да радим тешка једноручна веслања.

Ево шта каше Пол Картер

https://www.t-nation.com/training/traps-are-the-new-abs

Јес', мајку му :)
ја сам од скоро почео интезивније да радим и трапез :)

Облаче, ђе 65кг, мало је то, макар 70 јеботе :)

Pa da trbušnjake dovedem do perfekcije.
Pošto sam šipke obrnuo, bez lažne skromnosti.

Ja imam 65 kg na 170 i mogu ti reći trbušnjaci se ocrtavaju samo tako (možda ću i postaviti sliku napretka jednom prilikom).

Који ће вам курац трбушњаци са 65 кила, аман :)
Свако ко је мршав, не мора ни да тренира, да уради неђељно 3 пута трбушњака 20, имаће их и то јако добре :)

Ma znam ja to, ali ja stvarno izgledam ogromno sa sedamdeset. Recimo da svi misle da sam 8-9kg teži. A nije da sam mastan i ta govna. Jednostavno su mi ramena preširoka na ovu visinu.

Pa zar to nije poenta?

Ma znam ja to, ali ja stvarno izgledam ogromno sa sedamdeset.

ali ja stvarno izgledam ogromno

ogromno

sa sedamdeset

http://s10.postimg.org/6g7vvdsut/Capture.png

Što bar ne reče da ti pošaljem sliku glave?

Zato što je Olanikova presavršena za ovaj
S K E C H
K
E
C
H

Prov bacio preljut skeč

Moze mi neko pojasni reverse dieting, posto kontam da posle restriktivne dijete treba polako podizati unos UH da bi se metabolizam ubrzao i ne treba odma ici na bulk nego postepeno, koliko bi taj period ubrzavanja i podizanja UH trebao da traje i od koliko treba da se krene npr 2 UH po kg pa podignem na 3 UH po kg sledece nedelje i onda idem sa bulkom od 4 UH ili da podizem po 0,5 UH/kg dok ne dodjem do granice?

0.5 ja mislim al sačekaj murbija da ti odg

Trenirate li?
Idete li u teretanu sa klimom, ili ste hardkor podrumaši?

sad izgleda ne moze da se povecava misicna masa.sve ode na znoj.trenirao sam 7 dana i nisam dobio na tezini nista