Prijava

poturi glavu na pod i onda mu jaran stavlja tegove na glavu
lagano dodaje kilažu

SKAL KRAŠER
Legneš na skot benč a ortak se preobuče u oficira vermahta i gazi te ss čizmom, aktivira čeone mišiće brt

Јеба' си му мајку, Лаки :Д

Ја одморио једно 5 дана, па одрадио лагана два тренига предњег дијела тијела и задњег дијела, па онда одрадио једну неђељу све мишиће, али не толико јако (осим ноге) и $утра идемо опет јако :Д

ja 90 kila pisam po sirotinji
masan stomak
od kada cepam samo teretanu dobio sam 4 kg
i onda za 20 dana jos 4 kg kada nisam nista radio

evo sad završih seriju sklekova koju sam počeo oko 11 sati

poturi glavu na pod i onda mu jaran stavlja tegove na glavu
lagano dodaje kilažu

тачно, радим то да би ојачао мишиће чела да ми се случајно не деси ово

http://i.imgur.com/GTMyeis.png

Ево и шта сам урадио све

чучањ 9 серија
мртво 6 серија
шрагс 3
бенч 8
коси бен бучице 5
пропадања 3
седећи потисак бучице 3
шолдер флајс 4
доњи котур веслање 4
неутрални хват пул даун 4
уски хват пул даун 4
скал крашер 4
трицепс пушдаун 5
три вежбе за трицепс које не могу лако да објасним х4с свака
хамер прегиб 5
прегиг шипка 3
ХЛР 3
фејс пулс 3

СМарко дидн'т апрув дис.

Свака ти част, али како си све ово успео да одрадиш за један тренинг? Како си само уопште успео да дођеш кући?

Па рекао сам већ, имао сам из неких разлога времена на претек и био 5 сати у теретани. И тако, корак по корак. У суштини ту су биле 3 захтевне вежбе, чучањ, мртво и бенч, правио сам паузе толике да будем одморан за следећи сет, нисам јурио умор већ перформансе (то и иначе али овог пута поготово сам био опрезан) јер сам знао да чим бих претерао не бих могао да се вратим и завршим све.

lol kakvi kompleksaši oni gore na videu
kao oni su sad ogromni brate, nijedan nema preko 1.7m

kao nabildani, šire se

auuuu
za transfera komotno

koje slušalce su dobre za trčanje?

ove obične mi spadaju jebem ih

slušalice

Тај мој пост изнад није одговор на ово, него сам хтео вама билдерчићима да покажем како је кјут трешица, како бисте замислили неког надрканог батицу ком се оцртала курчина кроз памук :3 знам да то волите (no homo)

Гледам овај гиф 2 минута, жељно ишчекујући да наиђе црњо који ће да га нагна у мисионарској пози. L@ki, разочарао си ме. Иначе да, то је та чувена вежба скалкрашер ака ноузбрејкер. Много добра. Уринира по лат пулдаунсима.