Prijava

Eo ti slika nova brt u ovom mom drugom postu pročitaj
taj prvi broj što dobiješ pomnožiš sa ovim kao koliko nedeljno vežbaš loše sma iseko drugu sliku

онда је 3665... ако се множи са 1.9

http://i.imgur.com/xVyoSl.jpg

haha to ti kaem kolko je nerealno

Аааааа нисам разумео, ја ипак треба да множим са 1.55 или 1.7 ал ајде да кађемо 1.55, изађе ми 2989. Па пази, није баш ни нереално, али за тачнији број вероватно морају да се урачунају још неки фактори.

Mada kada razmislim sta sam danas pojeo sve i sta inace pojedem zapravo i ne izgleda toliko nerealno

Asam sjebao ramena radeći prednji čučanj. Nisam išao više od 50 kila, preko 10 ponavljanja radio, ubio se.

Иначе, не знам јесан ли вам реко, али сломио сан леђа на чучњу пре једно месец дана. Л5-С1 натегнут лигамент/примицач.
Загревање, 100кг на шипци, 3. понављање, у доњем положају чујем нешто пуче, одмах затим пад доле, шипку задржали држачи. Једва сам стојао на ногама првих пар минута, нисам могао да направим корак јер бих пао, онда сам се довукао до клупе и легао. После једно дваес минута сам могао да ходам, опрезно. Наредних пар дана тешко сам устајао из кревета, столице, кад год бих активирао тај део јављао се бол, али убрзо је прошао. У теретани сам ратио само горњи део до прошлог петка, тада пробао задњи и предњи чучањ и мртво, само механику са 50, ништа нисам осећао.
Радио сам нека блага истезања и ''вежбе снаге'' за доња леђа, то су јадне ствари али ајде, мора нешто да се ради. Сада ми остаје дилема како, када и да ли ћу се вратити у стару форму.

Slično meni juče bilo. Potpuno mi je u glavi usađena PL tehnika čučnja, koja potencira maksimalno aktiviranje više mišića a ne ona bilderska koja za cilj ima izolaciju kvadricepsa. I ja počeo da radim, do 100 kila u seriji išao uz veći broj ponavljanja. Naravno, takva se tehnika ne koristi na većem broju ponavljanja, jer su erektori verovatno jedini mišići kojima broj ponavljanja ne odgovara. Naravno, taj deo mi je godinama bio veoma jak i nikad nisam imao povrede, ali sam juče takvo zatezanje u tom delu osećao, da sam mislio da će pući. Jedva sam hodao. I ja idiot, nakon te torture, rešio i prednji čučanj da radim. Nisam imao snage posle za leg press. Kuća mi 300m do teretane i inače dođem za deset minuta. Juče sam se posle treninga kao silovan vraćao celih pola sata.

Kuća mi 300m do teretane i inače dođem za deset minuta.

300m 10 minuta
30 m na minut

Šta je problem ako polako hodam? Ali nek bude da je 400m ipak.

ništa radim matematiku pa rešavam jednačine svugde

Ово је црни Лепомир Бакић по прслости :Д

Jel jos tvrdi da nije na steroidima?

Апсолутно :)

Jel još pije neskafu razmućenu u pepsiju?