Prijava

направио је суплемент од тога и сад продаје...

Ramena mi otišla u kurac. Šta god da treniram datog dana, ramena bole. :'( :plus Seltik smajli:

Ја немам тих проблема, н'о да се не урекнем, не би ме чудило и то да ме снађе, имам фобију од повреде рамена :)

Ne znam šta je meni, ali mi ramena prave problem. Sad opasno boli, a odlično sam odradio grudi-biceps, kao što i milioni vežbača rade ponedeljkom.

ХАаххаха, ја не радим понеђељком више, јер идем на поса' па не могу, али $утра ме чекају груди :)

Прије мјесец дана одрадим груди са јачим килажама мало, али сам само механички диза' ка сивоња тегове крвнички онако... Крај тренинга, груди урађене ту и тамо, мееех, рамена боле, убијају.... Диван тренинг :)

Кад смо код рамена, стичем утисак да у последње време, око годину дана, ми се на бенчу дешавају чудне ствари. Мислим да ми рамена не гурају подједнако, десно и лево, и мислим да не леже исто у том положају. Деформисан сам :о

Мени је лијево веће од десног, мислм и јаче, што је чудно, дешњак сам :)

Лаки, ако ти се криви и шета шипка кад радиш бенч, ради га на Смиту. Опет ћеш да гураш једном руком више, али бар неће шипка да иде напред-назад или да ти се криви. Ако радиш потисак са већим килажама, нека ти неко помаже око избачаја и да ти балансира или лактове, или зглобове, чисто да равномерније избацујеш.

a odlično sam odradio grudi-biceps, kao što i milioni vežbača rade ponedeljkom

Само ја ноге радим понедељком.

Поента је да се тежина равномерно расподели на шипку, тј. на делове тела који гурају терет. Сам дисбаланс проузрокује лошу кретњу шипке, тако да рађење смита, ако ћу исто да гурам једном страном више, неће то да излечи, јер је лоша путања последица.

Иначе на око је путања добра, али ја осећам да то није баш како треба док гурам.

Neke je stvari čovek fino objasnio:

Roni Kovačić
5 hrs ·
KAKO SU LAŽNI NATURALCI UTJECALI NA ISPUNJENJE VAŠIH FITNESS CILJEVA?
Svakog dana svjedočimo o poplavi novih imena na sceni kako vani tako i kod nas.
Atlete bez pravog staža u teretani u dvadesetima sa iznimno zrelim muskulaturama, vaskularnim , gustim i sa vrlo niskim postotkom masnih naslaga zagovaraju česte i volumenski velike treninge upotpunjene kardio aktivnostima. Njihov izgled sami nazivaju estetičnim iako je to miljama daleko od istine, rijetki imaju uravnoteženu muskulaturu i obično se tu radi isključivo o trbušnom zidu koji imamo prilike vidjeti u svim mogućim kutevima na fotkama iz nezaobilazan look, osmijeh ili onaj opasni ovisno o prilici...
Isti se smatraju iznimno stručnim u svakom polju bez obzira na školovanje ili činjenicu da su u životu imali vremena da isključivo unapređuju sami sebe pa nam dijele savjete svih vrsta, popularni life coaching....
Pa tako čujemo savjete poput onih da su čučanj i mrtvo dizanje neobavezne vježbe u gymu čime pobijaju sve sportske legende i stručnjake koji su stvarali nasljeđe o sportu i procesu koje imamo danas...
Da rezimiramo...
Veliki volumen treninga baziran na izolacijama , kardio i niski bf neidu skupa ukoliko se ne pomažete lijekovima a ako živite normalan život i zanosite se ovakvim planiranjem spremite se za brzi posjet bolnici....
Normalnom čovjeku, rekreativcu trebaju težine i osnovne vježbe kako bi putem živčanog sistema "objasnili" tijelu da su nam mišići potrebni...
Treningom velikog volumena nikada ne postižemo takav neuro impuls i zbog same prirode aktivnosti dolazi do razgradnje dijela mišića i usporavanja metabolizma što rezultira slabijim tijelom i lošijim izgledom....
"Estetičari" nemoraju brinuti o tome, njih katabolizam ne brine, supstance se pobrinu na svoje...
Ukoliko tijelo trenirate izolativnim pristupom morate češće i dulje trenirati pa vam puno manje ostaje za odmor dok trening baziran na osnovnim vježbama "hit and go " nas maksimalno aktivira i otvara dovoljno vremena tijelu za oporavak i pripremu za novu trening seansu a aktivacija van zone komfora nas uvijek diže za stepenicu dalje....
Koliko god nam internet danas daje mnoštvo informacija procesuiranje istih zahtjeva edukaciju...
Kada to odradimo kvalitetno kreće naše unapređivanje ali i razbijanje mitova o velikim znalcima i genetičarima....
BODYSCULPT- BE YOUR OWN ENGINEER

Naravoučenije - otkinite se dekadurom i testom.

Hahaha, mada za trening ima smisla. Danas pun kurac ljudi apriori izbegavaju čučanj i mrtvo, ali to pokušavaju benčom nadomestiti.

Mene jutros naćeralo da radim benč. 45 kila eksplozivno 1 minut pa minut široki sklek pa minut benč pa minut dijamant pa minut benč pa obični sklek. Pa onda 20 kila šipku
i ovaj eksplozivni punch
https://www.youtube.com/watch?v=7JPV_Gvl1WE

2 minute, 20 sekundi odmor, pa minut, pa odmor, pa minut.

Umro sam leptijeben

jesi ovo ti na sliki

koliko braće imaš
ti si bogat čovek