Prijava

Ja sad planiram ZMA i Tribulus da nabavim. Ovo prvo jer ima divan efekat na sveopšte raspoloženje, a drugo jer je mnogo, mnogo ljubazan proizvod. Takođe, ZMA je najjači preparat što se tiče regulacije sna i odmora.

A slab sam po pitanju anabolika. Nekad sam znao ponešto teoretski, sad pozaboravljao, a i ono što sam znao je verovatno već zastarelo.

Slab tribulus na tržištu..... TRIBULUS SLAB I NIKAKAV...

Da, Skočko. Gledam ima li igde čuvenog Optimumovog sa 80% saponina, kad ono - kurčina!

Ima Myprotein puno saponina, al ne onaj obični nego ima nešto TRIBULUS+ il tako nešto, al sumnjam ja sve u te izvještaje saponina....

Колико је цела та билдинг наука превара и продавање магле. Класичан амерички сензационализам и прављење приче око једноставне ствари. Те креатин, те анаболици хормони суплементи гејнери бустери трте мрте.. А ствар је тако једноставна. 200 грама меса у три оброка, пилетина најбоље, јер је нискокалорична а високе хранљиве вредности, и тренинг. У генима је записано мишићу да на дизање терета одговара повећавањем издржљивости и количине сопствене масе која је потребна да ту издржљивост подржи. Тачка. То је једноставно тако и оставите се свакојаких паламуда који вам кењају надугачко и нашироко о овоме. А да би ту масу створио мишићу је потребан градивни материјал у виду протеина и извор енергије за рад у виду ух. Дакле комбинујте ова два у исхрани редовно тренирајте и резултати неће изостати. И правите паузе од високопротеинске исхране јер оптерећује бубреге. Ја сам у левом навукао калкулус 9мм тако да знам о чему причам па се сад лоче Пролом и пију чајеви хебига. Срећом није опасно отапа се полако скоро био на снимању ултразвуком. То је тако једноставно

A ni bodibilder ne može biti svako, jer stvar je dosta u glavi. Znam dosta njih koji kažu da ne mogu da treniraju ako se ne puknu tim hemijama i odma kao dobiju volju. Ja iskreno nemam volju uvek da treniram al' na silu koliko mogu, doduše ja nisam bodibilder, već samo održavam potrebnu kondiciju.

Mačoru, ovaj tvoj post bio bi relevantan u nekoj fazon 1969. godini.

Само да вам кажем да напредујем, газим... :Р

шалим се, до 95 кг сам и нешто неће горе... Све ми вага горе-доље кило, како кад... Контам да извршим атентат на метаболизам у виду лоу карба неки кратак период, па онда опет да ћерам горе, макар до средине априла...

Gde su najjeftiniji tegovi? Ili su svuda manje više iste cene? Generalno me teretana ne interesuje, al me interesuje šipka (ona normalna, za benč) i tegovi da pazarim. Neću bučice, neću plastikanere i pesak, metalne tegove.

Ironija je da imam, malo je reći gomilu gvožđa, al hoću normalan teg, ne navarenu gvožđuriju.

Nije mi hitno.

E to. Znam ja ko zna sig.

Ono, ne treba mi jos, al bolje na vreme da vidim jbg.

BILDERI ĐE VAM VAKI LIST HAHAHA

Ђе теби квад? :Д

Lol Smare pa jači mi od lista XD