Prijava

ohoho neko počinje stripersku karijeru

samo brzi hod.2km minimum.i nemoj ruke da drzis u dzepovima nego pod uglom od 90 stepeni i nek rade napred nazad

Ja sam stručnjak al mi mrsko pratiti sve to i trenirati, tako da sam i ja nabacio solidnog viška kojeg sada opet moram skidati jer jebiga, opet hoću da se takmičim aktivno i tako u krug.

Deri masu, nabaci mišiće, što više proteina, što manje UH i masti i tako sledećih 6 mjeseci. Eto. Prosto.
FORMULA JE VOLJA.

ja bi ti preporucio da radis plank.5 minutes plank.imas fotku kada kucas u guglu.ne verujem da ces uspeti iz cuga 5 minuta,al nema veze pravi pauzu.za koji mesec ces vec moci.po meni je to najjace za trbusnjake.tj.meni to najvise odgovara.kratko,a deletvorno.sklekovi uski-siroki.tegovi i trcanje.najbolje skijanje.manje-vise ti teretani i ne treba.kupis tegove i sipku i mozes i kod kuce.samo volja.nikada nesto preterano nisam pratio neku ishranu.jedino sto sam hleb izbacio pre 10 godina otprilike.ne bas izbacio.kifla nedeljno otprilike.
u teretani uvek imas nekog zaludnog koji ce ti objasniti sta da jedes.u sustini nemoj krtolu,hleba,secera,gazirano i cugu...eventualno spricer.
4-5-6 serija sklekovi i tegovi.ne opterecuj se brojanjem.svaki put koliko mozes.
4-5 puta nedeljno.

idi u teretanu zbog picaka, dolaze zene zeljne kurca.a ako hoces da telo dovedes u red onda-prvih mesec dana trcanje svaki dan,sklekovi, cucnjevi i tbusnjaci 6 dana u nedelji.tako mesec dana, samo vezbe sa telom i trcanje e onda tek krenes u teretanu.i normalno manje jedes.moras sat dnevno minimum da vezbas

svaki dan, 6 dana u nedelji po sat vremena dnevno.spasavaj se.ako tako nastavis moze infarkt da te gadja

ja mislim ali on to nece da potvrdi, da je aleksandarkg imao twiter i na njemu slika njega u crvenoj majici cuci na nekoj travi kao da sere

Imao sam fitpass za 6 meseci, 12k platio. Otišao sam triput u teretanu, solidan prosek po treningu

па како нико да помене универзални лек за све фитнес проблеме, кућни бајс!

муке че то бити Килограме ако је стварно таква ситуација, у суштини главне су три ствари, воља, истрајност и време, а ово шта да једеш и како да вежбаш мање више но ево пар идеја водиља

- да би стопио маст мораш да набациш мишиће; најлакше је набацити мишиће радећи ''основне'' вежбе, оне које користе што више мишића при покрету и где може да се натовари доста килограма, хе хе килограма = чучањ, предњи чучањ, мртво, румунско мртво, лег прес, бенч, разни потисци бучицама, војнички потисак, разна веслања, пропадања, згибови, па ајде и склекови. Тренинг фул боди, ниског волумена, високе фреквенције

- што се тиће јећа и пића, класика, смањи хидрате, доста воде, устајање раније, легање раније, не једи касно, доста сна.

- трчање је смор, шетња ради посо

udebljo sam se, koljena me bole majko pomozi

jel rokate koka kolu zero? jel utiče negativno na gubljenje sališta? jebem ti, nisam pio mesec dana ništa gazirano, počeću da trokiram, ali sam dao riječ sebi da ona govna ne konzumiram više.

pijem ja jebem joj mater, a muka mi kao dizel da pijem, jedino sa ledom malo pomaze, ali se skidam generalno sa tih govana gaziranih, evo neka fanta na stolu i nista me ne privlaci

Pa 0 kalorija to valjda znaci da ne moze da te goji jbg xd voda sa hemijom nekom jebenom al ok je to cim prodaju svud po svetu neces umreti od par casa svako malo
Meni sve manje smeta ukus, uzmem ponekad

Shomy23
jel rokate koka kolu zero? jel utiče negativno na gubljenje sališta? jebem ti, nisam pio mesec dana ništa gazirano, počeću da trokiram, ali sam dao riječ sebi da ona govna ne konzumiram više.

Ne utiče negativno.

Ne izbacuje iz ketoze, ne doprinosi ukupnoj količini UH, ništa, hemudža čista.

Skocimishu koliko dizhesh