Prijava

Pošto nisam video da je neko otvorio temu vezanu za jednu od najboljih serija ikada, po mom skromnom mišljenju, rešio sam da ja to uradim. Koja vam je omiljena sezona i ličnost, pored protagoniste i kako vam se sviđa nova sezona? Ukratko, možete reći bilo šta vezano za ovu fenomenalnu seriju.

serija je nešto najbolje što se ikada pojavilo na televiziji, ko ju nije gledao nek se odma prihvati toga....
http://www.youtube.com/watch?v=sfNYQRmKQqI
a da li je zao ili ne, jebeš ga ni ja još uvijek da skontam :)))
toliko od mene :)

Masuka je car, kapiram da kad bi čuo za Vukajliju, ne bi silazio sa teme Jebanje. :)

Ja sam još dok je četvrta sezona bila aktuelna odlgedao prve 4. Dosta dobra serija. Sad pratim onu The Wire na b92. Skinuću i ostale sezone Dextera nekad, samo nisam u fazonu da se zaluđujem sa više serija.

a da li je zao ili ne, jebeš ga ni ja još uvijek da skontam

E, vidiš, to ti je mač sa dve oštrice. S jedne strane on je serijski ubica, ali s druge je čovek sa principom koji ubija ljude koji su izmakli pravdi. Ali ljudi moji, koliko je dobra 1. sezona kad on upoznaje svog polubrata Brajana Mozera! Znači kakva bi to tek serija bila da su njih dvojica krenuli da rade to što Dekster radi! Nova sezona ispresavijala, malopre sam gledao ovu novu epizodu. Ima jedna mnogo jaka scena pred kraj, odgledajte da vam ne kvarim užitak. :)

Ali zbog čega staviše onu pesmu koja simbolizuje NBA decxko? :D Jedino se uklapa onaj deo I'm a monster, I'm a killer. :) Dan-danas kad čujem tu pesmu setim se kako sam kao manijak ostajao do ranih jutarnjih sati, iako sam išao ujutru u čkolu, samo da bih odgledao neku tekmu. A mnogo je ložačka pesma... :)

Moram malo da oživim ovu temu. Je l' gleda neko ove nove epizode? Prosto sam oduševljen koliko su se ljudi potrudili i koliko je dobro ispalo. Ovo mi je možda najjača scena koju sam ikad video. Možda jeste malo bolesno, ali mene je zgranulo u pozitivnom smislu.

http://www.youtube.com/watch?v=sGh2rW-eSfk

Декстер објашњава колко је добар

обожавам. Али ми укинули фокс крајм стока кабловска

Али ми укинули фокс крајм стока кабловска

Burazere, nije net za dž izmišljen. :) Mada sam i ja obnavljao te epizode dok su ih davali na Fox Crime-u. Sad videh da i dalje daju, mada sad nemam vremena da to gledam. Jedina sezona koja može da se poredi sa ovom je ona prva, sa onim Deksterovim burazerom Brajanom. Ta seče koliko je dobra! A ove nove ubijaju.

Ja skoro počeo da gledam, serija jebe, trenutno sam pri kraju treće sezone, koja je dosta slabija u odnosu na prve dve koje su zaista vrhunske. Najviše mi krivo zbog Douksa, ovaj Migel u trećoj mi nije toliko interesantan. Ona Laguerta dobra milfara.

Masuka je car, kapiram da kad bi čuo za Vukajliju, ne bi silazio sa teme Jebanje. :)

+1
Verujem da ni Deb ne bi mnogo zaostajala...

Konačno da mi neko oživi temu. :D

ovaj Migel u trećoj mi nije toliko interesantan.

Šta znam, meni je gotiva. Jes' da nije toliko interesantan kao Douks, ali ok je i on. :) Jesi odgledao ovo? Ja sam se toliko pokidao na ovo da mi nije bilo dobro. :D
http://www.youtube.com/watch?v=F3z7eq0K654
Verujem da će ti se svideti rasplet treće sezone. :) Samo piči da što brže stigneš do kraja. Doduše, nova sezona kreće tek 30. semptembra, tako da imaš dosta vremena. :) Jebote, koliko je genijalna serija...

Стварно пришива серија, изгорех да видим шта ће бити у новој сезони, с обзиром на задњу сцену задње сезоне, да не спојлујем. Елем, она музика на крају епизоде је једна од најјачих тема коју сам чуо за живота. Ова:
http://www.youtube.com/watch?v=e2xxizpHuoo

Meni je najbolja cetvrta sezona do sad definitivno (prvenstveno zbog legendarnog lika iz "Treci kamen od Sunca" serije, kako se vec zove?!). A osecam da ce da ukenjaju pocetak sedme, verovatno da zbrzaju,

Радјард Куплунг

mislim da bolju scenu nisu mogli da odrade, da ce cak i oni koji ne gledaju, morati da gledaju. :D :D

Gledao sam to, evo, baš malopre sam odgledao 10-u epizodu treće sezone i tek tu mi je postalo baš interesantno... Ja sam za nepunih 10 dana odgledao skoro 3 cele sezone, spucam uveče po 3-4 epizode i preko dana još po koju ako sam slobodan, jbg, zarazio sam se :) .

Ne znam da li mi se to samo čini, ali Dekster je stalno potencirao priču kako nema emocije, ali nakon prve sezone i nakon što je roknuo Barnija čini mi se da ih pokazuje sve više. Ostala mi je u pamćenju scena kad su našli onu kutiju gde čuva uzorke krvi žrtava, i svi stoje gledaju ga, a on polako prilazi, USRO SE ŽIV...

Kakve su ostale 3 sezone?

4) Vrhcina->5) dobra->6) odlicna.

Džoni, to sa emocijama sam i ja primetio, i baš će ti u 5. sezoni nešto zapasti za oko po tom pitanju. Inače, 6. sezona je kvltčina, samo su mnoooooooooogo usrali kada su stavili da je Trevis ubio Gelara. To im uopšte nije trebalo. Ovo je kobjasnilo. :)
http://www.youtube.com/watch?v=WM5_pac-4Is&feature=player_embedded

dobra je serija, iako su se do šeste sezone tooliko isforsirali da održe priču. da se nije desilo to što se desilo na kraju 6. sezone, mislim da bih prestao da pratim. izvukoše se, iščekujem sedmu

jednu od najboljih serija ikada

Slažem se. Obožavam ovu seriju, pogotovo prvu sezonu. Nije mi jasno zašto ovu seriju ne puštaju na javnom servisu ili na nekoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom, nego "Selo gori..." i ostale maloumne tursko-špansko-indijske serije...

Da, brate, pustace Dextera pre Spartaka, a posle Game of Thrones-a, pa slagalica, pa dnevnik. :D

Nebitni liče, pa zato što živimo u jebenoj zabiti u kojoj mi šatro obrazovani ljudi (znači završili bar srednju) govore kako je Selo gori a baba se češlja odlična serija, a tek šta misli ostalih 90% nenormalno glupih pojava. To sam video da je neko ovde na Vuki rekao. Hteo sam da mu jebem mater koliko je retardiran, ali nisam takav tip. Tome pribegavam jedino ako mene neko prvi vređa. Ma katastrofa... Inače, ne znam da li ste videli, ali na Pinku prikazuju BREJKING BED! :D Znači, sad kad sam to video, mogu slobodno d' umrem. :D