Prijava

Inspirisan time sto mi je u proteklih par dana stigno nekoliko e-mailova u kome me obavestavaju da sam dobio milion dolara, onda me sarmantna gospodjica Juliet, izbeglica iz neke picke materine moli da joj pomognem pri transakciji novca, a zauzvrat cu dobiti par miliončića, prvo treba da okrenem neki broj da razgovaramo.
Na ovoj temi napišite da li vas je neko zajebo na sličnu foru ili na bilo koju drugu, možda i dalje ima ljudi koji misle da će im Bil Gejts ostaviti nasledstvo ako uplate 200$ na njegov racun. Takodje da se upoznato i sa drugim vidovima prevara, što na internetu, što ovako na ulici ili bilo gde. Možda nekom i pomognemo hah.

Vukašine to su prastare fore da neko dođe do tvojih genitalija (generalija), adresa, datum rođenja i sl. pa onda nekako izbunare i brojeve bankovnih računa. To je samo jedna opcija. Druga je da te navuku na pozivanje nekog telefonskog broja sa specijalnom tarifom. Ne nasedaj na gluposti, niko nije odosao do miliona na taj način, pa makar bili i milioni zanzibarskih dolara.

Haha, ma znam bre, a tako isto i znam da ima i ljudi koji su naseli.

Oduvek sam zeleo ovu prevaru da odradim inspirisan serijom hustle i mislim da bi kod nas itekako moglo, jer kako je moto u seriji ne mozes prevariti postenog coveka..

ne mogu da nadjem ali mislim da je ovako nesto islo...

prvo treba top picka neka skockana da udje u neku prodavnicu butik elitno nesto gde radi uvek neka pederska glava strucnjak za modu itd. e sad ona razgleda pravi se razmazena princeza ovo ono najskuplje stvari gleda itd. i dok proba sve to satro joj ispadne prsten, tu krece da drami dere se place itd. napravi scenu, zove taticu objasnjava situaciju... onda tatica kaze daj mi tog sto radi, cale objasnjava vrednost i pravu i sentimentalnu nudi nagradu, kod nas bi bilo ok i 500e... tu jos malo drami ova tata ce doci po nju, odlazi u obliznji kafic riba da se smiri ili sta god popravi sminku i sranja... e sad nisam siguran kako ide taj prelaz da l je u par sati ili sutradan posto nije nadjen prsten, dolazi lik isto razgleda i odjednom nadje prsten kao( a doneo ga sa sobom naravno, e sad moze se naci logicno kopija nekog sto izgleda brutalno, mozete i neki stari prsten sranje ali to je glupo). E sad ovde treba prodati pravu glumu, kao naci krisom prsten ali da vidi i prodavac i tu ce on navaliti prvo da je musterija izgubila vi se pravite ludi blablabla i na kraju je bitno da se nagodite kao da mu prodate prsten... e tu treba cenjkati se sad i pristace naravno negde na razumno manju cenu od nagrade koju nudi cale tako da treba to dobro proceniti i isplanirati, lokal, osobu koja radi i ulozeno sve u vasu prevaru, premalo je mozda 500e sto sam stavio gore...

ja mislim da ovo moze da se odradi 1lajk=1podrska

papet=lik koji nalazi prsten
treba nam neko sa strogim glasom matorac neki sa sajta i top picka, to mora van sajta

Slicno je nesto uradio Sol Gudman ako si gledao seriju brt.

ja cu biti taj pedercina modni sturcnjak sto prodaje

Ja cu biti top picka

ја ћу да будем лик који ће после да јебе топ пичку, не треба ми новац

едит: ћао псето, јел често долазиш у овај кафић да поправљаш шминку и смириш се нако што изгубиш прстен хехе :))

najodvratniji su mi oni sto kao skupljaju novac za decu, pa kao prodaju neke razglednice..a ima i ono na fb-kao pomoc za neko dete, tu je br ziro racuna, a pise i da na svaki share fb donira jedan dolar.znaci zive bi ih sahranio

a da ima u solu sa novcanikom fazon, malo je rizicnije meni to, a i lakse naci prsten obican

evo nasao sam klip, samo sto nadjes barmena golobradu neznalicu, mada moze ovo mnogo bolje da se odradi

https://www.youtube.com/watch?v=Ahhzls-s1Xc

Najbolje otvoriti neki kol centar za slanje pozitivne energije, dobrih impulsa i čišćenja aure preko telefona. Pustih neki orijent instrumental a ovce zovu. Bilo je toga i na televiziji

десте мангупи, имал нешто пензије, бусплус са 3 карте и табла лекова за срце у ташницама бакица?

kupis nekih sranja kod kineza tipa one masazere za ramena i stopala, neke tiganje, elektricne masinice za brijanje, trimere i slicno i odes u neke malo ruralnije predele. Izadjes sa pricom kod starijih ljudi da je ovo izuzetno povoljno sto prodajes, da radis za neku agenciju, top shop i slicno, da ako kupe jedan proizvod dobiju jos jedan gratis. I dok oni traze novac u poderanom novcaniku da sto pre kupe i plate ti , ti ih jako udaris po temenu glave

Somi ne dolazim cesto samo danas sam tu jer trazim potpunog neznanca lakse mi je da uradim nesto sto nikad nisam sa potpunim neznancem kojeg vise nikad necu videti :pPpPp

Kako ljudi kao ja i papet koji zele veliku lovu brzo, a da ne lome svoju kicmu nego tudju da uspeju u svojoj nameri, neka ova tema bude o tome ajte nesto pls