Prijava

Stariji autori pamte da su nekad na kraju strane sa definicijom bili linkovi do 5-6 definicija po slučajnom izboru. Može li opet da se napravi nešto slično?

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nisam nesto mnogo star autor, al se secam vuke pre no sto je bijo onaj incident sa crknutom grafickom, kad zamalo bez oci da ostanem od zelenosti...ma pre apgrejda, uglavnom...uglavnom ZA, super ideja, samo, ispravka, mislim da bi bilo dobro da autor izabere koje ce defke tu da stavi, a ne da budu random..

Ne bi bilo loše da se to vrati.
'Đa mi se.

Dobar predog, podrzavam.

uglavnom ZA, super ideja, samo, ispravka, mislim da bi bilo dobro da autor izabere koje ce defke tu da stavi, a ne da budu random..

Ajd se fino skoncentrisi i procitaj sta si napisao pa mi reci logiku.
Podrzavam predlog.
Edit:
Kad bi kaizenko mogao da napravi da se vrte definicije od proslog dana, tako bi valjda bila malo bolja ocjenjenost definicija.

Ajd se fino skoncentrisi i procitaj sta si napisao pa mi reci logiku.

ima 1 zarez vise, pa mozda to ometa shvatanje...
Uglavnom, mislio sam na to da mi sami odaberemo koje cemo definicije da stavimo na taj prostor, umesto da budu neke random...nesto tipa defke koje autor predlaze da procitas ili tako nesto...samo moj predlog, imam 15 god, molim za oprostaj ako je glup..

Kad bi kaizenko mogao da napravi da se vrte definicije od proslog dana, tako bi valjda bila malo bolja ocjenjenost definicija.

Apsolutno podržavam.

Uglavnom, mislio sam na to da mi sami odaberemo koje cemo definicije da stavimo na taj prostor, umesto da budu neke random...nesto tipa defke koje autor predlaze da procitas ili tako nesto...samo moj predlog, imam 15 god, molim za oprostaj ako je glup..

Ne kontam i dalje logiku da ti sam sebi odabiras definicije koje ce ti izlaziti, koja je poenta da odes na definiciju i da kliknes da ti se pojavi dole negdje? Ili da ti preporucis nekome? Valjda je zbog toga uvedeno da pratis autore i imas fino jedan dio da vidis omiljene definicije autora koje pratis, ako hoces nekome da je preporucis onda je stavis u omiljene i vidjece je ljudi koji tebe prate (Straja stavi svoju definiciju u omiljene, odma je preporucio za 300 ljudi).
Ocul bit moderator?

подршка у виду јако велике!

I, postoje li neke realne šanse da se ovo uradi?

Kad bi kaizenko mogao da napravi da se vrte definicije od proslog dana, tako bi valjda bila malo bolja ocjenjenost definicija.

kul, neke sa 8-9 strane kalendara za taj dan....
plus za predlog dobar je, iako nisam dozivio da to vidim ranije, al svidja mi se....

Podrška i od mene.

I, postoje li neke realne šanse da se ovo uradi?

Sudeci po dosadasnjem iskustvu nema. Ne pamtim kad su prihvatili bilo kakvu ideju sa foruma, ma koliko se svi slagali.

ček znači svi su za xD
znači oću i ja xD